• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 106

15557058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonale i przyjemne mieszkanie dla rodziny ! 21178930 15557058 4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego i przestrzennego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położonego w bardzo dobrz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15524415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oskar Nieruchomości 2025r. dla Echo Fuzji !!! 20483485 15524415 Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów pofabrycznego terenu dawnej fabry...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 560 000 PLN (16 774 zł/m2)

4
-
93 m2
2023
15377404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Premium w prestiżowej Echo Fuzji 17176497 15377404 Mieszkanie w trakcie meblowania.Z ogromną radością prezentuję Wam jedyną taką nieruchomość na łódzkim rynku.Apartament urządzony pod klucz, w bardzo ekskluzywnej inwestycji w centrum miasta. Na terenie starej fabryki K. Scheiblera pomiędzy zabytkowe ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

990 000 PLN (17 679 zł/m2)

2
-
56 m2
2022
15377007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki Penthouse w Łodzi!!! Oskar 2025r!!! 17152555 15377007 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 820 000 PLN (16 852 zł/m2)

4
1
108 m2
2024
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15865049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27282172 15865049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów jednorodzinych,spokojna, cicha ,zielona okolica, niedaleko sklepów, Szkoły Podstaw...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (304 zł/m2)

-
-
690 m2
-
15782254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839112 15782254 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943 roku.Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej części Łodzi Stoki,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (7 525 zł/m2)

2
1
61 m2
1943