• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 93

15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15683633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896586 15683633 Dom wolnostojący z pięknym ogrodem o powierzchni 1485 m2 położony jest w cichej i spokojnej okolicy na pograniczu Kiełpina Poduchownego i Łomianek. Do nieruchomości prowadzi prywatna, zamknięta droga.Dom o powierzchni użytkowej 229 m2 został odnowion...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 499 000 PLN (5 765 zł/m2)

4
3
260 m2
2000
15457248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy bliżniak - Dąbrowa Leśna 18996692 15457248 DOM W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI MOŻE BYĆ TWÓJ !Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce, po sąsiedzku z Kampinoskim Parkiem N...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (8 393 zł/m2)

5
-
262 m2
2025
15457184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy bliżniak - Dąbrowa Leśna 18996690 15457184 DOM W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI MOŻE BYĆ TWÓJ !Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej położony w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce, po sąsiedzku z Kampinoskim Parkiem N...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (8 393 zł/m2)

5
-
262 m2
2025
15762482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25405482 15762482 Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centrum Łomianek przy ul. Kusocińskiego. Dom posiada 4 duże pokoje, 3 łazienk...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 100 000 PLN (8 714 zł/m2)

5
3
241 m2
1988
15794350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069795 15794350 Inwestycyjna działka 2,15 ha pod dewelopera blisko WarszawyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o łącznej powierzchni 21 500 m², położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w bliskiej odległości od Warszawy. To doskonała propozycja dla dewe...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

6 000 000 PLN (279 zł/m2)

-
-
21500 m2
-
15878247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna lokalizacja_Wolnostojący_Rekuperacja_5pokoi 27591436 15878247 Prestiżowa inwestycja - Dąbrowa Leśna, Łomianki - zamknięte, kameralne osiedle.Nowoczesny, wolnostojący dom w otoczeniu starodrzewia, w pięknej lokalizacji, tylko 17 km od Centrum Warszawy.BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC.Domy o nowoczesnej bryle i bardzo ...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 250 000 PLN (11 780 zł/m2)

5
3
191 m2
2025
15881468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27632580 15881468 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta biura nieruchomości.Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 295 m², zlokalizowany na zadbanej, zamkniętej posesji w Dziekanowie Polskim. Nieruchomość z 2017 roku została wybudowana wg ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 900 000 PLN (13 220 zł/m2)

6
-
295 m2
2017
15757021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25290447 15757021 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1763 m², zlokalizowana w Łomiankach. Możliwość podzielenia na pół !Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla deweloperów (możliwość budowy domów w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

698 000 PLN (396 zł/m2)

-
-
1763 m2
-
15723439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24633475 15723439 Dom wolnostojący 178 m2 z pięknym ogrodem 822 m2 położony w centrum Łomianek  stanowi wyjątkową okazję dla rodzin ceniących spokój, a jednocześnie bliskość Warszawy.Miejsce znane z sąsiedztwa Kampinoskiego Parku Narodowego, bogatego w ścieżki rowerow...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 700 000 PLN (9 551 zł/m2)

5
2
178 m2
2003
15891116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment 172m 2+Ogród +Garaż +Poddasze+Media 27887912 15891116 Bez prowizji i PCC- Przestronny segment środkowy 172 m2 (5 - 6 pokoi)- Osiedle zamknięte w Łomiankach Prochowni 3 km od granicy Warszawy- Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt- Ogródek, miejsce postojowe + garaż- Wszystkie media- Stan dewel...

Łomianki (Buraków) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 199 000 PLN (6 971 zł/m2)

6
3
172 m2
2025
15863611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny nowoczesny Dom blisko Natury 27253379 15863611 Wyjątkowy, przepięknie urządzony dom 200 m2 na działce 536 m2 w Łomiankach Kiełpinie.Tylko 20 km do Centrum Warszawy.Malownicza, zielona i cicha okolica. Nowe domy w sąsiedztwie.Okolica Rezerwatu Jeziora Kiełpińskiego Natura 2000, idealne miejsce na ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 550 000 PLN (12 750 zł/m2)

4
3
200 m2
2012