• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 93

15873304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom_5 pokoi_ Ogród_ Duży garaż_Łomianki Centralne 27515257 15873304 - Przestronny segment środkowy 145 m2 (5 pokoi)- Osiedle zamknięte w Łomiankach Centralnych 2 km od granicy Warszawy- Indywidualny, nowoczesny i funkcjonalny projekt- Ogródek, miejsce postojowe + duży garaż- Wszystkie media- Stan deweloperski, gotowy...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 299 000 PLN (8 959 zł/m2)

5
1
145 m2
2025
15881180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment 183 m2_garaż_ogródek_Łomianki 27625309 15881180 Przestronny, nowoczesny segment z pięknym poddaszem, ogródkiem i garażem w podwarszawskich Łomiankach Idealny do celów mieszkaniowych nawet dla dużej rodziny.  Duże wysokie poddasze to miejsce na pracownię, fitness, dodatkowe sypialnie lub prowadzeni...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 490 000 PLN (8 142 zł/m2)

6
2
183 m2
2021
15888178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1800 m2 przy Jeziorze Dziekanowskim 27805634 15888178 Działka rekreacyjna, rolno- siedliskowa 1800 m2 w Dziekanowie Polskim.Urokliwa, zielona, cicha okolica - 200 m do Jeziora Dziekanowskiego.Dobra lokalizacja - blisko natury, tylko 10 km od warszawskich Bielan, infrastruktura ŁomianekDziałka ma kształt...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

190 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15819618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący dom z działką _Łomianki Dziekanów 26588857 15819618 Łomianki Dziekanów Leśny, 19 km od Centrum WarszawyGotowy Wolnostojący Dom w Riveach na działce 310 m2.Bez PCC i Prowizji.Niezależna posesja z wolnostojącym nowoczesnym domem o prostej, zawartej bryle z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i garażem w...

Łomianki (Dziekanów leśny) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 225 000 PLN (8 566 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15761023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni skrajny_ 4 pokoje_ garaż_działka 360m2 25370525 15761023 OSTATNI SEGMENT SKRAJNYŁOMIANKI CENTRALNEIDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃMETRO MŁOCINY - 10 MIN.BEZ PROWIZJI i PCCSegment skrajny, ogrodzona posesja z własną bramą i działką 360 m2Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnyc...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15633486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka 1000 m w Łomiankach 22896715 15633486 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łomiankach Dolanych. Spokojna i cicha okolica - to idealne miejsce na inwestycję. Dane podstawowe: Działka budowlana o kształcie prostokąta (około 28,2x35,5 m). Nieruchomość gruntowa posiada dr...

Łomianki Dolne (Mazowieckie, gm. Łomianki)

500 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15561484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak_5 pokoi_Wszystkie Media_ Dziekanów 21355229 15561484 Gotowy dom - połówka bliźniaka 19 km od Centrum Warszawy w Łomiankach Dziekanowie BajkowymKomunikacja miejskaWszystkie mediaBez podatku PCC i prowizjiBardzo funkcjonalny i nowoczesny dom. Wyróżnia się zwartą, prostą bryłą. Budynek oddany do użytkowan...

Łomianki (Dziekanów leśny) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 100 000 PLN (9 402 zł/m2)

5
2
117 m2
2024
15683331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893241 15683331 Dom zbudowany w 1989 roku, który jest solidnie wykończony i zmodernizowany. Oto podsumowanie jego głównych cech:• Materiał budowlany: Cegła, z warstwą styropianu pomiędzy cegłami• Docieplenie domu: Siding z wełną mineralną (5 cm gru...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 280 000 PLN (5 590 zł/m2)

7
3
229 m2
1989
15878949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602836 15878949 Na sprzedaż: Przestronne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym z dwoma miejscami parkingowymi w Otulinie Puszczy Kampinoskiej ! Piwnica . Prestiżowa część Łomianek - Dąbrowa Leśna !Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

584 000 PLN (12 426 zł/m2)

2
-
47 m2
2001
15813653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563220 15813653 Działka budowlana 1200m , budowlana.Objęta MPZP § 19. Ustalenia dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem MN1:1) przeznaczenie terenu - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca;2) wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania ter...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

845 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15887826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795458 15887826 Przestronny dom z dużym ogrodem i kominkiem w Łomiankach – idealna przestrzeń dla Twojej rodziny!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 150 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łomianek - Sadowej. Nowo...

Łomianki (Sadowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 390 000 PLN (9 329 zł/m2)

5
2
149 m2
2012
15888142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803180 15888142 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKupujący nie płaci prowizjiSzanowni Państwo,Prezentuję do sprzedaży przepiękny dom wolnostojący położony w cichej, spokojnej części Łomianek. Nieruchomość ma bardzo funkcjonalny układ i świetne wykończenie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 499 000 PLN (10 369 zł/m2)

6
-
241 m2
2007