• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Aleksandrów Łódzki

Znalezionych ofert: 36

14391192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125677 14391192 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-działka rekreacyjno-leśna z możliwością zabudowy 4271 m2 Oferuję Państwu działkę rekreacyjno-leśną z możliwością zabudowy o pow.4271,8 m2., usytuowaną przy asfaltowej drodze.Położona jest ona przy granicy rezerwatu torfowisko Rąbi...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

355 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
4271 m2
-
15838551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733152 15838551 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Aleksandrowie Łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Pełne uzbrojenie w drodze.: Wszystki...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

430 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
1603 m2
-
15857510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury 27122920 15857510 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZBKLb42026Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN

-
-
1731 m2
-
15402645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17746867 15402645 Na sprzedaż działka o pow. 10 550 m2 zlokalizowana przy Placu Kościuszki w Aleksandrowie Łódzkim (w powiecie zgierskim). Do ulicy Piotrkowskiej w Łodzi dojedziemy samochodem w 25 minut. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie Urz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

11 678 850 PLN

-
-
10550 m2
-
15882481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27664912 15882481 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Marzysz o domu wśród ciszy i zieleni? Działka w Placydowie to świetna opcja dla osób ceniących prywatność i kontakt z naturą. Oferujemy pięknie poło...

Aleksandrów Łódzki (Placydów) (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

249 000 PLN

-
-
1051 m2
-
15683554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23895545 15683554 Na sprzedaż dom wolnostojący za cenę 895 000 PLN w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 1 Maja. Przedstawiam Państwu samodzielny dom z ogrodem o powierzchni 628 m2, wyposażony w dodatkowe budynki z mieszkalnym pomieszczeniem. Nieruchomość oferuje dużą l...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

895 000 PLN (7 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1992
15198413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12371719 15198413 Mieszkanie 2 pok. w Aleksandrowie w centrum miasta Dwu pokojowe mieszkanie w centrum miasta z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. W okolicy mamy liczne sklepy, szkoły, apteki oraz komunikacje miejską. Mieszkanie posiada piec gazowy dwu funkcyjny, co...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1983
15791558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994374 15791558 DZIAŁKA BUDOWLANA Kolonia Brużyca, 1100 m² (nr działki 832)Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 m², położona w miejscowości Kolonia Brużyca w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, Aleksandrowa Ł...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

220 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15593252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22021666 15593252 Sprzedaż działki przemysłowo-usługowej za cenę 6 755 000 PLN, (198 PLN za metr kwadratowy.) Nieruchomość ta znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, przy ulicy Placydowskiej. To doskonała lokalizacja dla tych, którzy szukają miejsca pod inwestycję blis...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

6 755 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
33948 m2
-
15861960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218395 15861960 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa dzialce o pow.300m2 stoja 2 domy.Mieszkalny o pow.76m2,oraz drugi dom o pow.32m2 nam sluzy jako tzw.letniak.Garaz murowany z kanalem.Piwnica znajduje sie pod mniejszym domem.Strych ocieplony z mozliwoscia ada...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

699 000 PLN (6 786 zł/m2)

3
-
103 m2
1968
15705611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283263 15705611 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 240 m², położonego w malowniczej i zielonej okolicy Aleksandrowa Łódzkiego. To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życi...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

6
2
240 m2
2010
15807091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26361586 15807091 Masz dość miejskiego zgiełku, smogu i hałasu? Szukasz miejsca, w którym odzyskasz spokój? Ten dom jest stworzony dla Ciebie. Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Księstwie, tuż przy granicy Aleksandrowa Łódzkiego, oddaloną tylko 5 km od trasy...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 300 000 PLN (7 941 zł/m2)

5
2
163.7 m2
2011