• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 43

15872316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27490225 15872316 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

504 132 PLN (8 600 zł/m2)

4
1
58.62 m2
2026
15872315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27490224 15872315 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

504 562 PLN (8 600 zł/m2)

4
1
58.67 m2
2026
15872300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490003 15872300 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

496 134 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
57.69 m2
2026
15871704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474394 15871704 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 685 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.61 m2
2026
15871701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474352 15871701 Kameralne Zawady – ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnej arch...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

496 134 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
57.69 m2
2026
15871700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27474349 15871700 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

568 822 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.55 m2
2026
15868556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385386 15868556 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

498 783 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.74 m2
2026
15868629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27387403 15868629 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

573 195 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
72.1 m2
2026
15867974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360094 15867974 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

517 306 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.07 m2
2026
15867972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360093 15867972 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

520 168 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.43 m2
2026
15870083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27419054 15870083 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 265 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
86.7 m2
2026
15870071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418611 15870071 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 745 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
61.1 m2
2026