• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brwinów

Znalezionych ofert: 66

15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15871931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27480712 15871931 DO SPRZEDAŻY :Położona w gminie Brwinów działka rolno - siedliskowa o powierzchni ok.3772m 2 -na działce tej przewiduje się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w ramach budowy zagrodowej ,budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym ; s...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

565 800 PLN

-
-
3772 m2
-
15888211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27807068 15888211 Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie -Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2Możliwy zakup miejsca w garażu podziemnym 55tys, lub 30tys miejsce parkingowe na zewnatrz.- Brwinów miasto ogród - Podwarszawskie T...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

745 000 PLN (13 796 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15886003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745245 15886003 Dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 144 m2, usytuowany w Brwinowie na ogrodzonej działce o powierzchni 500 m2.Energooszczędne rozwiązania: pompa ciepła (Auratsu 8 KW) + panele fotowoltaiczne o mocy 5 kWPARTER: - wiatrołap, - salon z jadalnią ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

6
2
144 m2
2026
15879169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27610520 15879169 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) w spokojnej, zielonej części Brwinowa.Nieruchomość o powierzchni 142 m2 położona jest na działce 600 m2. PARTER:- przestronny salon z jadalnią (24,59 m) z bezpośrednim wyjście...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 349 000 PLN (9 500 zł/m2)

6
2
142 m2
2026
15610943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22418920 15610943 Na sprzedaż grunt inwestycyjny znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy drodze krajowej DK719, łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim.Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z autostradą A2 oraz z bezpośrednim dojazdem do Warsza...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 000 000 PLN (253 zł/m2)

-
-
11854 m2
-
15826534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26608785 15826534 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Podkowy Leśnej.Mieszkanie oddawane jest w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość ar...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

340 000 PLN (10 303 zł/m2)

1
-
33 m2
1930
15884460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27702999 15884460 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6 009 mkw., położoną w spokojnej i zielonej części Brwinowa, przy ulicy Wygonowej.Dla zainteresowanych istnieje opcja powiększenia terenu poprzez dokupienie przyległych działek &ndash...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 700 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
6009 m2
-
15781634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832194 15781634 Do sprzedania dom wolnostojący typu dworek w stylu francuskim.Nieruchomość o powierzchni 247 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 1000 m2.Dojazd cicha droga gminna asfaltowa, wszystkie media miejskie podłączone do budynku, pięknie zagospodarowa...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 150 000 PLN (8 704 zł/m2)

6
3
247 m2
1995
15882446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27664162 15882446 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, w cichej, zielonej okolicy.Na powierzchnię 49,7m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienkaDodatkowo mieszkanie oferuje duży balkon i komórkę o powierzchni 3,2m2.Lokalizacja j...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

560 000 PLN (11 429 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15878716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27597031 15878716 Oferuję połowę bliźniaka z możliwością zakupu także drugiej części co może stanowić doskonałą propozycję dla pary przyjaciół bądź rodziny. Został zaprojektowany z myślą o wysokim standardzie i niskich kosztach utrzymania. Dlaczego?Inwestor postanowił...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

6
2
144 m2
2026
15572189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21584587 15572189 Dom w Brwinowie – idealny dla rodziny!Na sprzedaż przestronny, nowy dom jednorodzinny o powierzchni 143,5 m², zlokalizowany na nowym osiedlu w Brwinowie. To wyjątkowe miejsce cechuje się niską zabudową, spokojną okolicą i przyjaznym sąsiedztwem.Opis ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (10 483 zł/m2)

4
2
143 m2
2022