• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 80

15784944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25864451 15784944 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego garażu przy ul. Szkolnej w Brzegu.   Lokal niemieszkalny o powierzchni 24,60 m2 położony jest na wysokości gruntu w budynku mieszkalnym, pomi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

80 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15831176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26688271 15831176 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

477 000 PLN (6 814 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15830865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26680089 15830865 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

553 500 PLN (5 648 zł/m2)

4
-
98 m2
-
15826864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641996 15826864 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

599 000 PLN (8 205 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15831178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26688274 15831178 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

553 500 PLN (5 766 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15831177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26688275 15831177 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

665 000 PLN (5 236 zł/m2)

5
-
127 m2
-
15580750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21775705 15580750 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

344 000 PLN (9 829 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15591106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21995871 15591106 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

339 000 PLN (9 686 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15827104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602720 15827104 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

492 000 PLN (6 833 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15827103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602626 15827103 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

492 000 PLN (6 740 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15827047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26604550 15827047 Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8A.Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja. Budynek położony jest w ścisłym centrum miasta, a je...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

405 000 PLN (7 105 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15591100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21995864 15591100 Osiedle Kościuszki - poznaj nową inwestycję!W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle PREMIUM – Osiedle Kościuszki.To idealne miejsce dla tych, któr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

354 500 PLN (9 329 zł/m2)

2
-
38 m2
-