• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 93

15830390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26672736 15830390 Do sprzedania działka w miejscowości Budy Zosine!Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy z możliwością zabudowania 10 % działki budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym . Zieleń i cisza.Prąd 180 metrów od działki. Do sprzedan...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

172 160 PLN

-
-
1076 m2
-
15457172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18996678 15457172 Do sprzedania ładna dziakła w miejscowości Budy Zosine!Możliwy wybory spośród 4 działek. Zieleń i cisza działki ogrodzona siatką.Dostęp za pośrednictwem prywatnej drogi dojazdowej. Prąd 180 metrów.Warunki zabudowy Lokalizacja: Budy ZosinePowierzchnia...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

172 160 PLN

-
-
1076 m2
-
15687130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23958522 15687130 Działka budowlana 1637 m Budy Zosine, gm. JaktorówNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1637 m, położona w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów. Usytuowana przy cichej, wewnętrznej uliczce idealna dla osób szukających prywatności i otocze...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

261 920 PLN

-
-
1637 m2
-
15793049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26030112 15793049 Na sprzedaż działka budowlana 4 093 m² Budy Pobyłkowskie, okolice Serocka Atuty nieruchomości:         Powierzchnia: 4 093 m² (ok. 50 × 85 m)         Przeznaczenie: działka budowlana         Dojazd: droga asfaltowa         Media w drodze: prąd, woda...

Budy Pobyłkowskie (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

400 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
4093 m2
-
15793048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26030110 15793048 Na sprzedaż działka siedliskowa 2,5h z małą rzeką klusek w granicy działki.Budy Pobyłkowskie, okolice SerockaAtuty nieruchomości: Powierzchnia: 2,5 h Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd, woda Otoczenie...

Budy Pobyłkowskie (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

1 500 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15239128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551412 15239128 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Budy Michałowskie, w gminie Jaktorów - doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. Powierzchnia działki: aż 7 700 m, zapewniająca prywatność i wiele możliwości rozbudowy ...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 236 000 PLN (10 300 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15619623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22590664 15619623 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 8 500 m, położona w malowniczej miejscowości Budy Wolskie, w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do najważniejszyc...

Budy Wolskie (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

255 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
8500 m2
-
15239168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551363 15239168 Oferujemy do sprzedaży działka o powierzchni 4724 m2 we wsi Budy Mszczonowskie gm. Radziejowice. Przeznaczenie działki: Działka położona na terenie objętym MPZP z przeznaczeniem pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki ...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

354 300 PLN (75 zł/m2)

-
-
4724 m2
-
15239421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551399 15239421 Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 11 101 m , położona we wsi Budy Mszczonowskie w gminie Radziejowice, stanowiąca doskonałą inwestycję dla osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się na terenie...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

777 070 PLN (70 zł/m2)

-
-
11101 m2
-
15431058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18399070 15431058 Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2266 m2 znajdująca się we wsi Stare Budy gmina Jaktorów. Działka położona na terenie, dla którego nie został sporządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dla działki były wydane w 2008 roku...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

399 000 PLN (176 zł/m2)

-
-
2266 m2
-
15239170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551385 15239170 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5700 m, położona w malowniczej wsi Budy Zaklasztorne w gminie Puszcza Mariańska. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępe...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

350 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
5700 m2
-
15619627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22590663 15619627 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 7 600 m położona w malowniczej miejscowości Budy Wolskie, w gminie Puszcza Mariańska. To doskonała okazja dla osób poszukujących terenu pod budowę własnego domu w spokoj...

Budy Wolskie (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

228 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
7600 m2
-