• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Budy

Znalezionych ofert: 93

15590995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21993231 15590995 Do sprzedaży działka o powierzchni 4239 m2 znajdująca się w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Mazowiecki. Działka położona na terenie, dla którego nie został urządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Istnieje ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

508 680 PLN (120 zł/m2)

-
-
4239 m2
-
15239404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13551362 15239404 Do sprzedaży działki o powierzchniach: 2241 m2, 3241 m2, 2522 m2, 4189 m2 we wsi Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Wymiary działki 2241 m2 wynoszą około 31x72 m. Wymiary działki 3241 m2 wynoszą około 80x41 m. Wymiary działki 2522 m2 wynosz...

Budy Mszczonowskie (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

56 025 PLN (25 zł/m2)

-
-
2241 m2
-
15239171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551179 15239171 Do sprzedaży duża działka w miejscowości Stare Budy gmina Jaktorów. Powierzchnia działki wynosi 29869 m2. Wymiary wynoszą około: 101x245x167x250 m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Właściciel posiada ...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 493 450 PLN (50 zł/m2)

-
-
29869 m2
-
15239378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13551195 15239378 Do sprzedaży działki w miejscowości Stare Budy powiat Grodzisk Mazowiecki gmina Jaktorów. Działka rolna z warunkami zabudowy, - działka - 3013 m2: wydane warunki zabudowy w 2016r dla inwestycji polegającej na zabudowie budynkiem mieszkalnym. Sz...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

361 560 PLN (120 zł/m2)

-
-
3013 m2
-
15713324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom z bali cicho i zielono 24434306 15713324 Na sprzedaż piękny dom z bali - oaza spokoju wśród natury z szybkim dojazdem do WarszawyMarzysz o miejscu, w którym cisza, natura i nowoczesny komfort tworzą idealne warunki do życia? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających....

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 789 999 PLN (9 944 zł/m2)

6
2
180 m2
2020
15858444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149415 15858444 Atrakcyjną działkę położoną w malowniczej, leśnej okolicy w Starych Budach.Media:-woda miejska w drodze przy działce-prąd około 160 m od działkiDla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy.Działka znajduje się w spokojnym ot...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

147 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15848555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26943923 15848555 Działka rolna położona w miejscowości Stare Budy.Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną utwardzoną, co zapewnia wygodny i całoroczny dostęp.Teren działki jest suchy, płaski i ustawny. Nieruchomość zakończona jest naturalną otuliną drzew, a j...

Stare Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

290 000 PLN

-
-
6900 m2
-
13000530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 86671 13000530 Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie działki na dwie mniejsze. Dojazd drogą asfaltową i 100 m drogą gruntową....

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

335 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15857201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27117026 15857201 Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w otoczeniu lasu.Nieruchomość położona z dala od zabudowań i ruchu ulicznego idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliski kontakt z naturą.Na działce znajduje się dom rekreacyjny o powierzchni ok...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

190 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15467499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19219954 15467499 Działka Budowlana 3010 m w Budach Zosinych z Wydanymi Warunkami ZabudowyPrzedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3010 m, położonej w malowniczej miejscowości Budy Zosine, otoczonej lasami.Idealna Lokalizacja w Otulinie LasówDz...

Budy Zosine (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

300 000 PLN

-
-
3010 m2
-
15852666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27037998 15852666 Przedstawiamy wyjątkową ofertę siedliska w Budach Michałowskich. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki, z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycję. Szczegóły oferty:Powierzchnia działki: 46 000 m (4,6 ha)Media: prąd...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN

-
-
46600 m2
-
15626645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22746439 15626645 Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony w cichej, zielonej okolicy idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury, bez rezygnowania z wygodnego dostępu do miasta.Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o codzienn...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 990 000 PLN (11 056 zł/m2)

5
2
180 m2
2020