• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 701

15894264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27937490 15894264 Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - 120 m², taras i balkon. Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na trzecim piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (4 500 zł/m2)

5
-
120 m2
1912
15733839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24808581 15733839 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż ładne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40m2 (tz. „układ szczeciński”) z dużym balkonem typu „loggia”. Lokal mi...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

412 000 PLN (9 810 zł/m2)

2
-
42 m2
1984
15600893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Działka Usługowa Bydgoszcz 22206616 15600893 Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w świetniej lokalizacji!Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3 689 m² z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z 6640 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Nieruchomość położona jest na terenie wyz...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 000 PLN

-
-
3689 m2
-
15894092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27923163 15894092 Oferta na wyłącznośćNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,3 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Fordonu przy ul. Mariusza Zaruskiego.Układ mieszkaniaLokal składa się z:salonu z ...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

449 000 PLN (8 424 zł/m2)

3
-
53.3 m2
1990
15766120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25498667 15766120 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92m2 z balkonem typu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego bloku mieszkalnego oddanego do użytku w 2012 roku. B...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

427 500 PLN (9 716 zł/m2)

2
-
44 m2
2012
15893752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918971 15893752 NOWA OFERTA ! Na sprzedaż mieszkanie 48 m2 , położone na 1 piętrze w wieżowcu na Bartodziejach. Gotowe do zamieszkania. Cena: 472 000 zł. Mieszkanie składa się z: -przestronnego , słonecznego salonu z aneksem kuchennym oraz częścią jadalnian...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (9 833 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15717453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w stanie deweloperskim, śródmieście 24532827 15717453 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 260 PLN (7 536 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15893433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911388 15893433 Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Bartodzieje. Zakup mieszkania tylko za gotówkę. Cena: 598 000 zł Czynsz: ok 700 Ogrzewanie- miejskie Piętro ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

598 000 PLN (9 803 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15508205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko U Nas teren inwestycyjny/ 2500 m2 20126222 15508205 PROPONUJĘ  Państwu na sprzedaż DZIAŁKĘ INWESTYCYJNĄ o powierzchni 2500 m2 , usytuowaną przy ulicy Hutniczej w BYDGOSZCZY .Na działce posadowiony jest budynek ( 300 m2 ) raczej do wyburzenia ale dla odważnego może być do remontu ,  Budynek w połowie p...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

550 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15661528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23485303 15661528 Działka numer 2313, zlokalizowana w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon, przy ulicy Bieszczadzkiej o powierzchni 1574 m². MPZP przewiduje zabudowę jednorodzinną ( symbol MN) Lokalizacja: Działka położona jest w spokojnej, rozwijającej się części...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 200 PLN

-
-
1574 m2
-
15893432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27911389 15893432 Nowa oferta! NA KUPNO OBIEKT NA HOTEL < DOM SENIORA< KLINIKĘ MEDYCZNĄ - PRZYCHODNIĘ>SZPITAL , PRZEDSZKOLE, SZKOŁĘ> Cena do negocjacji. Lokalizacja: Fordon - os. Przylesie, Bydgoszcz Powierzchnia użytk...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 800 000 PLN (2 271 zł/m2)

11
-
3434 m2
-