• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 701

15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15839737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26759411 15839737 Nowa oferta! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49 m² w nowoczesnym bloku z 2012 r. z windą - Czyżkówko, Bydgoszcz. Oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy - osiedle Czyżkówk...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

499 000 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
49 m2
2012
15891332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27895002 15891332 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek usytuowany w pobliżu parku i teatru Na powierzchnię miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

796 000 PLN (7 044 zł/m2)

5
-
113 m2
-
15891331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895001 15891331 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bez tynków wewnętrznych w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Piaska...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 066 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895
15817964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645195 15817964 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkami - Bydgoszcz, Wilczak Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,65 m² , położone na parterze budynku w bardzo dobrej lokaliza...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 000 PLN (8 725 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efekty...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000
15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15882704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673158 15882704 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30m2 o ekspozycji południowo-wschodniej. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym 5-piętrowym bloku z windą z poziomu ''0'&#3...

389 000 PLN (12 967 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15891114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887922 15891114 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Wiślanej w Fordonie o metrażu 46,7m2 . W skład którego wchodzą : - dwa pokoje ( salon , sypialnia z balkonem wraz z zejściem do ogródka ) - kuchnia - przedp...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
-