• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 701

15847503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bartodzieje ul. Gajowa M-3 piętro 2 26917264 15847503 Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 znajdujące się na IIp nowego apartamentowca (2024r.) z windą na os. Bartodzieje.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 22,24m2 ;- sypialnia 10,75m2 ;- ła...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (14 077 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15822774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645159 15822774 Mieszkanie 67,5 m² 3 pokoje Szwederowo - Bydgoszcz Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowita 67,5 m², położone na 2 piętrze w bardzo ładnej, odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Szwederowo. Mieszkanie gotowe...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1908
15861257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201696 15861257 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m² - Osiedle Flisy, Bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na 2. piętrze odremontowanej kamieni...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15840155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770047 15840155 Na sprzedaż mieszkanie 62 m² + piwnica Fordon, Bydgoszcz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² , zlokalizowane w Fordonie , w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Do mieszkania przynależ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (7 726 zł/m2)

3
-
62 m2
1981
15889444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62m2 Aviator Bartodzieje, w pełni wyposażone! 27850316 15889444 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca z 2020r.Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze wzglę...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

2
1
61 m2
2019
15888022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27799845 15888022 Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m². Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4 693 m². Obiekt położony jest w dobrze skomunikowane...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

15 000 000 PLN (3 043 zł/m2)

11
-
4929 m2
-
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15872254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488792 15872254 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 40,74 m² balkon 4. piętro winda pełne wyposażenie + miejsce parkingowe w cenie Fordon ul. AkademickaNa sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2023 roku, położone na 4. piętrze z windą. L...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (11 683 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15889047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842354 15889047 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m². Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych działek budowlanych. Media w drodze. Działka znajduje się w świetn...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

140 000 PLN

-
-
1104 m2
-
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-