• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 704

15889047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842354 15889047 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m². Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych działek budowlanych. Media w drodze. Działka znajduje się w świetn...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

140 000 PLN

-
-
1104 m2
-
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27840321 15889015 Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m²( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu Placu Piastowskiego, licznych sklepów i punkt&oacute...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

420 000 PLN (6 176 zł/m2)

3
-
68 m2
1890
15889016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840322 15889016 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

196 535 PLN (7 861 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15889006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840326 15889006 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2 pokoje. Powierzchnia: 40,2 m&sup2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 550 PLN (7 989 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15881657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Wyżynach 27643539 15881657 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na start na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód (widok na zieleń). Lokal wymaga kapitalnego remontu, jest opróżniony z ...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

245 000 PLN (8 167 zł/m2)

1
-
30 m2
1975
15610544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22410981 15610544 Oferta sprzedana ! Novator Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajdujące się na 6-piętrze wieżowca z lat 70-tych. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15888381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka 29m2, Bydgoszcz, Szwederowo!!! 27811224 15888381 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 29m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Teofila Lenartowicza w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lokata ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

210 000 PLN (7 241 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15885037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716117 15885037 Wyłącznie w naszym biurze! W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie 2 pokoje) położone na IV piętrze ocieplonego bloku. Mieszkanie dwustronne. Pokoje o powierzchni ok. 1695m2, kuchnia ok. 6m2, łazienka z wc ok.3,50m2. Bardzo do...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

309 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15884678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z nowoczesnym budynku, Czartoryskiego 27708995 15884678 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2026r.Lokum jest bardzo jasne i przestronn...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

941 700 PLN (15 189 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15888041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem - Bartodzieje! 27800905 15888041 TYLKO W PEPPER HOUSE!2 POKOJE DO WŁASNEJ ARANŻACJI NA BARTODZIEJACHATUTY:- parking za szlabanem na pilota!- bezpośrednio przy szpitalu Jurasza!- balkon!- winda!- 8 minut od Balatonu!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 37,5 m2. Pełna i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

2
-
37 m2
1969