• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 213

15759885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345950 15759885 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m², w skład których wchodzą działki 1634, 1654, 1684, 1734 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000142329, KA1Y000142219. Działki niezabudo...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
1223 m2
-
15759882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345945 15759882 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o łącznej powierzchni 33252 m² w skład których wchodzą działki 142130, 127830, 76630, 4251, 4261 zapisane w księgach wieczystych GL1T000426465, KA1Y000149319. ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

9 500 000 PLN (286 zł/m2)

-
-
33252 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15759881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345951 15759881 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m² w skład której wchodzi działka 124424 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Działka nie w...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

73 600 PLN (140 zł/m2)

-
-
526 m2
-
15759884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345947 15759884 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m²w skład których wchodzą działki 111412, 111612, 111812, 112012zapisane w księgach wieczystych KA1Y000288474, KA1Y000288467, KA1Y000288450, KA1Y000288443. ...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

307 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
1787 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15756343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251295 15756343 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 48810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

96 000 PLN (1 055 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15756341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251293 15756341 lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 28810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-