• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 211

15748118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105542 15748118 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,28 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 1 wraz z udziałem wynoszącym 10210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

46 000 PLN (1 314 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15745092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048992 15745092 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 1017 m² w skład której wchodzi działka nr 35810 zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000157118. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

124 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
1017 m2
-
15745091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048991 15745091 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m² w skład której wchodzi działka nr 130324 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000145573. Nieruchomość o kształcie nieregularnego wielokąta. Ter...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

503 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2355 m2
-
15744867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047190 15744867 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m² w skład której wchodzi działka 124024 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

147 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15744862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047185 15744862 Nieruchomości położone są w północnej części miasta Bytom, w dzielnicy Stroszek, mają kształt nieregularnego wieloboku o wymiarach ograniczających racjonalne zagospodarowanie. Działki nie posiadają ogrodzenia, stanowią fragment zieleńca osi...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 350 PLN (65 zł/m2)

-
-
729 m2
-
15728677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750006 15728677 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 11710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 710 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15728675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750003 15728675 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 43,29 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 18010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 302 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15714360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24458655 15714360 Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1161 o powierzchni 0,8650...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

669 400 PLN (77 zł/m2)

-
-
8650 m2
-
15716524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24514912 15716524 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 89671 o powierzchni 560 m2, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Konstytucji, zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000396094 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Byto...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

40 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
560 m2
-
15714477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24462921 15714477 Samodzielny lokal użytkowy nr 2 o powierzchni 135,58 m2 zlokalizowany w przyziemiu w budynku położonym w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 128 wraz z udziałem wynoszącym 0,1029 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

240 000 PLN (1 778 zł/m2)

10
-
135 m2
-
15726189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24694919 15726189 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 69,10 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 100 wraz z udziałem wynoszącym 82510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (1 884 zł/m2)

2
-
69 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-