• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 211

15726054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24691618 15726054 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 38010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15719078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24559569 15719078 Sprzedaż prawa własności działki gruntu nr 290314 o powierzchni 28004 m² , położonej w Bytomiu przy ul. Węglowej, zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000648289 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu. Działka gruntu o ksz...

Bytom (Karb) (Śląskie, gm. Bytom)

2 021 000 PLN (72 zł/m2)

-
-
28004 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15896093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27967566 15896093 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju . Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 m kwadratowych.Telefon: 515995345...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

19 500 PLN (264 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15895613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962920 15895613 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% LOKALIZACJA: Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 290 zł/m2)

3
1
81.58 m2
-
15527266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533662 15527266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m² w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących mieć dostęp do wygód miejskiego życia.Opis Działki:Powierzchnia: 1 673 ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
1673 m2
-
15895092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27958551 15895092 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISYNDYK MASY UPADŁOŚCI AMK KOKS SPÓŁKA Z O.O. W UPADŁOŚCI W Z SIEDZIBĄ BYTOMIU OGŁASZA PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKIzorganizowanej części przedsiębiorstwa AMK Koks Spółka z o.o. w upadłości w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

9 148 016 PLN (2 899 zł/m2)

-
-
3156 m2
-
15877474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 27570349 15877474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZarządca w postępowaniu sanacyjnym CONBELTS S.A. w restrukturyzacji ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy sanacyjnejPrzedmiotem przetargu jest sprzedaż mienia wchodzącego w skład ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

2 747 874 PLN (689 zł/m2)

11
-
3991 m2
-
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 390 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15839154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741615 15839154 Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m², położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom.To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard wykończenia, komfort oraz wyjątkowy klimat śródmiejskiej a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

479 000 PLN (5 771 zł/m2)

3
1
83 m2
1920
15861418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206552 15861418 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KLIMATYCZNEJ KAMIENICY BYTOM 96,58 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58 m² usytuowane na 2 piętrze eleganckiej, klimatycznej kamienicy w centrum By...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
1
96 m2
1945