• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 82

15836325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom wolnostojący w centrum Chojnic 26709376 15836325 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.110 m², położony w centrum Chojnic, przy ul. Zaułek. Nieruchomość łączy doskonałą lo...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

1 590 000 PLN (11 197 zł/m2)

3
1
142 m2
2010
15822801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z ogródkiem 26644858 15822801 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zakupu klimatycznego mieszkania położonego w zadbanej kamienicy, w samym centrum Chojnic. To idealna propozycja dla o...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

300 000 PLN (6 818 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15815091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604904 15815091 Nowy dom z 2019r., gotowy do zamieszkania:- bez nakładów- bez remontów- częściowo umeblowany - zostaje zabudowa stała kuchni, łazienek, częściowo innych pomieszczeń, reszta do uzgodnienia z właścicielemLokalizacja nieruchomości - Chojnice ul. Zamieśc...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

5
2
138 m2
2019
15796391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom dla osób ceniących jakość i komfort. 26118950 15796391 Na sprzedaż - wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 215 m2 blisko centrum miasta dla osób ceniących jakość, styl i niepowtarzalne wykończenieOferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny o całkowitej powierzchni 215 m² oraz powierzchni użytkowej 110 m², ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

999 000 PLN (4 647 zł/m2)

4
1
215 m2
1989
14917500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 4674458 14917500 89-620 Ciechocin, gm. Chojnice, pow. chojnicki, woj. pomorskie. Cena: 60 zł m2 Odległości: Ciechocin 1 km, Chojnice 14 km, Gdańsk 101 km. Grunt rolny w kształcie prostokąta o pow. 1,5 ha (62 m X 233 m). Działka idealna na rekreację lub inwesty...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

900 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
15000 m2
-
15868015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w nowym apartamentowcu, wysoki standard 27361856 15868015 Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu 25,61 m² Parter Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,61 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca. Idealne dla osób szukających komfortu, spok...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

276 150 PLN (11 046 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15868041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w nowym apartamentowcu, wysoki standard 27363411 15868041 Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu 25,28 m² Parter Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,28 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca. Idealne dla osób szukających komfortu, spok...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

276 150 PLN (11 046 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15426670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek - Kamienica 2-piętrowa w centrum miasta 18308388 15426670 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu komercyjnego o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni 590,85 m2, położonego w samym centrum Chojnic!!!Atuty...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

1 100 000 PLN (1 864 zł/m2)

8
-
590 m2
1920
15829599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633368 15829599 KOLEJNY APARTAMENTOWIEC w ofercie !!!To już trzeci z kolei na WIELEWSKIEJ 22. Ponieważ dwa poprzednie bloki zostały już praktycznie wyprzedane, oferujemy Państwu kolejny obiekt na kameralnym, zamkniętym, ogrodzonym i estetycznie zagospodarowanym tere...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

326 376 PLN (7 253 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15331967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16029921 15331967 Pod zabudowę mieszkaniową dla inwestora prywatnego jak i dewelopera! Oferta dotyczy jednej z wielu działek położonych obok siebie na terenie inwestycji o łącznej pow. 1,0691 ha.Może być zatem idealnym rozwiązaniem dla dewelopera jak i dla każdego, kt...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

162 545 PLN (145 zł/m2)

-
-
1121 m2
-
15326963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15890345 15326963 Pod zabudowę mieszkaniową dla inwestora prywatnego jak i dewelopera! Oferta dotyczy jednej z wielu działek położonych obok siebie na terenie inwestycji o łącznej pow. 1,0691 ha.Może być zatem idealnym rozwiązaniem dla dewelopera jak i dla każdego, k...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

160 080 PLN (145 zł/m2)

-
-
1104 m2
-
15670175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23632689 15670175 OBIEKT NA SPRZEDAŻ: usługowo-handlowy; wielofunkcyjny; doskonała lokalizacja- łączna powierzchnia to 647,07m2- pow. działki -3833m2- aktualnie aktywna umowa najmu na żłobek - część o pow.100m2- istnieje możliwość kupna lub najmu- powierzchnia ekspozy...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

3 500 000 PLN (5 410 zł/m2)

11
-
647 m2
1998