• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 750 000 PLN

-
-
5005 m2
-
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

379 000 PLN

-
-
700 m2
-
15649099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod dom jednorodzinny lub pensjonat 23289717 15649099 Można postawić duży dwulokalowy dom! Działka o wymiarach 36 x 75 m (powierzchnia około 2750 m²) położona w Dąbrowie, województwo mazowieckie, z przeznaczeniem MN3, to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub zabudowę pensjonatow...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

980 000 PLN

-
-
2750 m2
-
15886775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27766917 15886775 Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w bryle budynku garaż o powierzchni 18,99 m2 (powierzchnia całkowita wraz...

Dąbrowa (Małopolskie, gm. Kłaj)

1 198 000 PLN (9 584 zł/m2)

5
2
125 m2
2023
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15622133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22637354 15622133 Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w centrum miasta Dąbrowa Górnicza!Jest to działka budowlana o powierzchni 5030 m2 i głównych wymiarach 50x90 m2.Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową. Zlokalizowana w świetnej lokalizacji umożliwiającej...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 911 400 PLN (380 zł/m2)

-
-
5030 m2
-
15639675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23047025 15639675 Działka budowlana w zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej,Na sprzedaż działka budowlana na ul. Jamki w Dąbrowie Górniczej dzielnica Strzemieszyce Wielkie.Działka o powierzchni 1710m2 w miejscowym planie w całości przeznaczona pod zabudowę budowlano-us...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
1710 m2
-
15835181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707486 15835181 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym znajdująca się w przemysłowej części miasta Dąbrowy Górniczej. Nieruchomość znajduję się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 2330 m2, co umożliwia dowolne zagospodarowanie przest...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (5 282 zł/m2)

6
2
142 m2
2010
15872279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489623 15872279 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą i posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Mieszkanie charakteryzuje się funkcjon...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

456 000 PLN (6 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1981