• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

14729351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w spokojnej okolicy 43562 14729351 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiam Państwu działki budowlane w miejscowości Dąbrowa, 20km od Starogardu Gdańskiego. LOKALIZACJA:Dąbrowa to wieś kociewska w Polsce, położona w województwie pomo...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Kaliska)

139 810 PLN

-
-
1037 m2
-
14729349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w spokojnej okolicy 43573 14729349 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przedstawiam Państwu działki budowlane w miejscowości Dąbrowa, zaledwie 20km od Starogardu Gdańskiego. LOKALIZACJA:Dąbrowa to wieś kociewska w Polsce, położona w wojewódz...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Kaliska)

139 290 PLN

-
-
1033 m2
-
15257653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14014649 15257653 Nieruchomość położona tuż przy puszczy, na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W planie miejscowym znajduje się na terenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Wskaźniki zabudowy: maksymalna wysokość budynków mie...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

750 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15605598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22307617 15605598 Halam urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m², garaż duży, wiata, budynek magazynowy. Działka o powierzchni - 1 152 m², prostokątna, w...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

610 000 PLN (530 zł/m2)

11
-
1152 m2
1980
15847133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26902228 15847133 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 886m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 44m i długości 20m. Zlokalizowaną w zacisznym miejscu Marianki w Dąbrowie Górniczej, 600m od Zbiornika Pogoria IV oraz blisko Zb...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN

-
-
886 m2
-
15768472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25544793 15768472 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM, ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA SZLACHECKA PRZY LESIE W POBLIŻU POTĘŻNYCH DĘBÓW. Kupujący nie płaci podatku PCC 2% oraz prowizji dla biura nieruchomości DOM Dom wolnostojąc...

Dąbrowa Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

2 100 000 PLN (8 235 zł/m2)

4
-
255 m2
2025
15159208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom w D.G Błędów wykończony pod klucz 11252758 15159208 Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2A ma 119m2 i składa się z: Na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras, pomieszczenie gospodarcze, wc, hol, garaż.Na piętrze: 4 pokoje (lub 3 ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

869 000 PLN (7 303 zł/m2)

5
1
119 m2
2023
15582490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824274 15582490 Kompleks 5 działek budowlanych wraz z wewnętrzną drogą dojazdową położonych na przedmieściach Bartoszyc.3 km do centrum miasta.Cicha i spokojna okolica w otoczeniu rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej.Przy działkach wodociąg, kanalizacja, energia...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

325 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
6541 m2
-
15585159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21879560 15585159 Przestronna posiadłość na przedmieściach Bartoszyc, idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.W skład nieruchomości wchodzi: główny budynek mieszkalny o powierzchni 375 m2 oraz drugi dom z bala drewnianego o powierzchni 95 m2.GŁ...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

2
-
375 m2
1900
15758221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25315203 15758221 NOWA CENA!!!Sprzedam mieszkanie M3 (dwa pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój) o powierzchni 42m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej na ulicy Cieszkowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Mieszk...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

215 000 PLN (5 119 zł/m2)

2
1
42 m2
1965
15706710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307526 15706710 NOWA CENA!!! Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej ul. Wyspiańskiego 7 I 2 pokoje I balkon I do własnej aranżacjiCena: 240 000 zł Powierzchnia: 47.2 m² Piętro: 24Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji i w dobrej cenie?To może być strzał w ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

240 000 PLN (5 106 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15564041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21412930 15564041 Lokal użytkowy pow. 719 m2 w inwestycyjnej lokalizacji z dużymi możliwościami adaptacyjnymi. Na sprzedaż lokal użytkowy w lokalizacji blisko terenach inwestycyjnych i Alcerol Mittal Poland w Dąbrowy Górniczej przy ul. Roździeńskiego. Okolica o ...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (485 zł/m2)

11
-
719 m2
1974