• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

15665688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23581023 15665688 Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r. Dom wolno...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 975 000 PLN (6 741 zł/m2)

5
-
293 m2
2012
15845199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856727 15845199 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2242 m², położonej w jednej z najbardziej cenionych, zielonych i kameralnych części Dąbrowy Chotomowskiej przy ul. Botanicznej.Nieruchomość objęta jes...

Dąbrowa Chotomowska (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

918 000 PLN (409 zł/m2)

-
-
2242 m2
-
15099134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9789604 15099134 DZIAŁKA BUDOWLANA ZLOKALIZOWANA W Dąbrowie Górniczej - UL. Związku Orła Białego. ZAMIESZKAJ W ZIELONEJ DZIELNICY DĄBROWY GÓRNICZEJ Działka frontowa pow. 2202 m2, wjazd z ulicy, płaska. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy. W bezpośr...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

297 270 PLN

-
-
2202 m2
-
15823244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26612389 15823244 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ: Lokalizacja: Dąbrowa Białostocka Powierzchnia: 1 530 m² Przeznaczenie w MPZP: 7MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług nieuciążliwych OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż atrakcyjna działk...

Dąbrowa Białostocka (Podlaskie, gm. Dąbrowa Białostocka)

105 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1530 m2
-
15509241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Dąbrowa Chełmińska 1607 m2 z MPZP 20117617 15509241 Dąbrowa Chełmińska - plan MPZP - 1607 m2Oferta w Naszym BiurzeZ przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej w DĄBROWIE CHEŁMIŃSKIEJ niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni 1607 m2Dla terenu ustalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego...

Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa Chełmińska)

160 000 PLN

-
-
1607 m2
-
15509373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dąbrowa Chełmińska działka 3072 m2 20117646 15509373 Dąbrowa Chełmińska - plan MPZP - 3072 m2Oferta w Naszym BiurzeZ przyjemnością przedstawiam ofertę działki budowlanej w DĄBROWIE CHEŁMIŃSKIEJ niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni 3072 m2Dla terenu ustalono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego...

300 000 PLN

-
-
3072 m2
-
13834921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 2139227 13834921 Na bazie projektu "Dom Znajomy" powstaje w Łomiankach Dąbrowie, blisko puszczy inwestycja- dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Oferta obejmuje część domu usytuowaną na działce o powierzchni około 991 m2. Powstaje ...

Dąbrowa (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 025 000 PLN (5 632 zł/m2)

5
-
182 m2
2011
15537682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20757701 15537682 DO SPRZEDANIA SŁYNNY BUDYNEK „HUBERTUS” ZLOKALIZOWANY W CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ PRZY UL. CHOPINA 1 SOBIESKIEGO. Budynek „Hubertus” to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje w historii m...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

500 000 PLN (1 534 zł/m2)

9
2
326 m2
1920
15820969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26597677 15820969 Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane w taki sposób by produkcja była najbardziej efektywna. Cały teren...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (1 084 zł/m2)

11
-
2399 m2
2009
15803210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288796 15803210 Duża działka 0,6732 ha Dąbrowa k. Oleśnicy MPZP 3 min do Oleśnicy 25 min do WrocławiaNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,6732 ha, położona w miejscowości Dąbrowa w gminie  Oleśnica. Idealna propozycja dla inwestora lub osób planujących...

Dąbrowa (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

800 000 PLN (119 zł/m2)

-
-
6732 m2
-
14993071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 6260801 14993071 Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 3084 m2 w miejscowości Krzywnica k. Starej Dąbrowy. Teren sąsiaduje z lasem oraz rzeką Krąpiel.Mamy też dostęp do małego jeziorka nad którym można łowić ryby. Działka położona z dala od zabudowań. Bl...

Stara Dąbrowa (Zachodniopomorskie, gm. Stara Dąbrowa)

200 460 PLN

-
-
3084 m2
-
12125865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 83646 12125865 Oferujemy na sprzedaż budynek przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Dąbrowie Białostockiej, przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Nieruchomość, której powierzchnia całkowita wynosi 797 m², to doskonała propozycja dla inwestorów szukających prze...

Dąbrowa Białostocka (Podlaskie, gm. Dąbrowa Białostocka)

520 000 PLN (611 zł/m2)

1
-
851 m2
1970