• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ełk

Znalezionych ofert: 75

15378302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17218669 15378302 Na sprzedaż lokal w budynku handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2 blisko centrum Ełku. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową.Nieruchomość składa się z:- na parterze - sala główna oraz pomieszczenie socjalne, biuro i w.c...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

800 000 PLN (1 778 zł/m2)

1
-
450 m2
-
15683550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23895533 15683550 Mieszkanie o pow. 35,90 m2 w Ełku przy ulicy Kilińskiego 21B umiejscowione na III piętrze.Atutem nieruchomości jest lokalizacja. Osiedle z pełną infrastrukturą techniczną i świetnie skomunikowane z resztą miasta. W zasięgu ręki jest w zasadzie wszyst...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

255 000 PLN (7 103 zł/m2)

2
1
35.9 m2
-
14309474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 108825 14309474 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 750m2 (250m2 na każdej kondygnacji). Budynek Handlowo Usługowo Magazynowy. Możliwa zamiana. Budynek zlokalizowany w centrum miasta - z dużym potencjałem, do aranżacji na własne potrzeby - możliwo...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

2 300 000 PLN (3 067 zł/m2)

11
-
750 m2
-
12936323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1246099 12936323 Na sprzedaż nieruchomość budynek handlowo - usługowy, położony w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 32.Przygotowany został projekt przewidujący podział na dwa lokale mieszkalne (ostatni rzut w galerii zdjęć).Nieruchomość usytuowana jest w...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

720 000 PLN (2 039 zł/m2)

1
-
353.05 m2
-
14533246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 139297 14533246 Na sprzedaż lokal w centrum Ełku przy ulicy Armii Krajowej w budynku centrum Bazar.Budynek nie podlega reżimom sanitarnym w czasie pandemii. Wszystkie lokale handlowe i usługowe są czynne. Sprzedawany lokal obecnie jest wynajęty.Lokal umiejscowiony j...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

299 000 PLN (6 855 zł/m2)

1
-
43.62 m2
-
15507701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20103748 15507701 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu piętrowego z piwnicą i użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 284,22 m2. na  działce o pow. 757 m2 o nr ewid. 2736 przy ulicy Sezamkowej. Opis kondygnacji domu;Parter:- aneks ku...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

575 000 PLN (2 744 zł/m2)

6
3
209.58 m2
1995
15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15519274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20360104 15519274 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lok...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

275 000 PLN (3 767 zł/m2)

11
-
73 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-
15396568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17608273 15396568 O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość prosto od dewelopera. Inna niż wszystkie. Zlokalizowana w budynku przy Jeziorze Ełckim na 2 piętrze o powierzchni 31,54m2 z ogródkiem, wykończona i umeblowana. Przeznaczona do zarabiania. Opcja: ZAINW...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

510 948 PLN (16 482 zł/m2)

2
-
31 m2
2024
15282137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14650816 15282137 O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość prosto od dewelopera. Inna niż wszystkie. Zlokalizowana w budynku przy Jeziorze Ełckim na 3 piętrze o powierzchni 14,58m2, wykończona i umeblowana. Przeznaczona do zarabiania. Opcja: ZAINWESTUJ I ZARA...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

225 990 PLN (16 142 zł/m2)

1
-
14 m2
2024
15286932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14787117 15286932 O NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość prosto od dewelopera. Inna niż wszystkie. Zlokalizowana w budynku przy Jeziorze Ełckim na 2 piętrze o powierzchni 18,13m2 z ogródkiem, wykończona i umeblowana. Przeznaczona do zarabiania. Opcja: ZAINW...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

281 015 PLN (15 612 zł/m2)

1
-
18 m2
2024