• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ełk

Znalezionych ofert: 75

15364860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16893397 15364860 Posiadasz dużą rodzinę? Może pracujesz w domu? Marzy Ci się własny gabinet i dużo dodatkowej przestrzeni? Jeśli któraś z tych odpowiedzi brzmi tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą  przes...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

350 000 PLN (4 807 zł/m2)

4
1
72.81 m2
1984
12446373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 84330 12446373 ! ! ! OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ! ! ! Na sprzedaż doskonale utrzymana hala magazynowa z pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi oraz częścią mieszkalną. Łączna powierzchnia to 520m 2 Wysokość: 3,8m do 4,10m. Teren og...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

990 000 PLN (1 904 zł/m2)

-
-
520 m2
-
15307212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15369913 15307212 Na sprzedaż działka na ogródkach działkowych Szarotka, ul. Malinowa. Powierzchnia działki około 300m2. Znajduje się na niej: Budynek murowany dwupoziomowy, szklarnia, liczne nasadzenia, m.in. jałowiec, winorośl, maliny, jeżyny. Działka ogrodzona ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

59 000 PLN

-
-
300 m2
-