• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 79000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15887329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780859 15887329 Na sprzedaż nieruchomość z 2025 roku, stanowiąca jeden solidny budynek mieszkalny z dwoma całkowicie niezależnymi lokalami w układzie lustrzanego odbicia.Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Malachin, w gminie Czersk, województw...

Malachin (Pomorskie, gm. Czersk)

582 000 PLN (3 571 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15865928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27305764 15865928 Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda d...

Łowyń (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

1 200 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
227 m2
2025
15865259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27290396 15865259 Do sprzedaży niewielki murowany dom na działce o powierzchni około 70 m2 na działce 867 m2 w miejscowości Czechowice (gm. Żelechlinek).Dom do własnej aranżacji z częściowo rozpoczętym remontem. Można wydzielić 23 pokoje, oddzielną kuchnię lub aneks. ...

Czechowice (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

239 000 PLN (3 414 zł/m2)

2
1
70 m2
1980
15840840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786071 15840840 Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon samoc...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

3 181 800 PLN (600 zł/m2)

-
-
5303 m2
-
15824460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633232 15824460 Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. StorczykowaSzukasz domu, do którego możesz wprow...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

999 000 PLN (10 742 zł/m2)

4
3
93 m2
2021
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15752496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25166650 15752496 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

650 000 PLN (6 566 zł/m2)

4
-
99 m2
2025