• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 730

15669566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23614552 15669566 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronny lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim, usytuowany w prestiżowej inwestycji Orłowo Square. Nieruchomość o powierzchni 125,93 m² znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, którego zakończenie b...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 278 080 PLN (26 225 zł/m2)

2
1
125 m2
2026
15489869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19729088 15489869 Działka budowlana pod zabudowę bliźniaków (po podziale na 2 działki możliwość wybudowania 2).Teren płaski z wjazdem na działkę bezpośrednio z ul. Akacjowej od strony płd.-wsch.Teren objęty aktualnym plan zagospodarowania terenu - zabudowa wolnostojąc...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 699 000 PLN (3 268 zł/m2)

-
-
826 m2
-
15347781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16445564 15347781 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
15347777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16445563 15347777 Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 444 000 PLN (23 500 zł/m2)

1
-
104 m2
2010
12613326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20574 12613326 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960
15793871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050285 15793871 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.W bliskiej okolicy pełna ...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

935 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15780491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25802662 15780491 Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji Gdynia Pustki CisowskiePolecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pustki Cisowskie!Mieszkanie o p...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 190 000 PLN (10 171 zł/m2)

5
2
117 m2
2003
15758674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25324883 15758674 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w inwestycji Invest Komfort w Gdyni Redłowo!ATUTY:- W pełni oszklona, zabudowana loggia- Wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń- Oddzielna, w pełni wyposaż...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 140 000 PLN (20 357 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
15737686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24889504 15737686 3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji Gdynia WitominoPolecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Witomino Radiostacja.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,9 m2 posia...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

499 999 PLN (10 870 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15377331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17170176 15377331 .Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35m2 po generalnym remoncie z nową podłogą i ogrzewaniem kominkowym. Okna PCV z miejscami na rolety. Ściany wyrównane. Nowe drzwi. Do mieszkania przynależy piwnica. Klatka schodowa świeżo po remoncie. Mieszkan...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

295 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
14407092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 2715965 14407092 DOM NA SPRZEDAŻ - GDYNIA DĄBROWA UL. MIĘTOWA.Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany metodą tradycyjną. Możliwość nabycia wraz z częściowym umeblowaniem. Wykończony w wysokim standardzie (10 lat temu przeprowadzono gruntowny remont). Budyne...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
3
300 m2
1989
13075123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20579 13075123 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960