• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdynia

Znalezionych ofert: 730

13075123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20579 13075123 WYJĄTKOWA OFERTA !!! RESTAURACJA w wysokim standardzie, z pozwoleniem na alkohol, gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej, również na lokal użytkowy- sklep, placówkę finansową, medyczną lub jakiekolwiek inne usługi itp., w ścisłym centrum ...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 490 000 PLN (16 939 zł/m2)

8
-
147 m2
1960
15208473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12663524 15208473 Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest zaaranżowane do najmu turystycznego i krótkoterminowego. Składa się z tr...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 120 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
88 m2
-
15829075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26592913 15829075 Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7.Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni 3790m2 zabudowanych obiektami o łącznej powierzchni 2517m2, z czego część pr...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

12 975 000 PLN (5 155 zł/m2)

12
-
2517 m2
1998
15208474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12663526 15208474 Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę.Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi z aneksami kuchennymi oraz łazienkami, stanowiącymi niezależne części mies...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

615 000 PLN (12 300 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15884060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużą loggią | Gdynia Chylonia | cisza, 27694083 15884060 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w funkcjonalnym, jasnym mieszkaniu położonym w spokojnej części Gdyni Chyloni.To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia - z dużą loggią, dobrym układem i z...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (11 408 zł/m2)

2
1
49 m2
2000
15853548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | osobna kuchnia | możliwość 2 pokoi | 5 27052123 15853548 Oferta biura The House Nieruchomości.Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m², usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne. To propozycja dla osób, które szukają komp...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

429 000 PLN (13 406 zł/m2)

1
1
32 m2
1953
15841064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z panoramicznym widokiem | 8 piętro | Gdy 26787822 15841064 Oferta biura The House Nieruchomości.Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m² położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni.Dwa pokoje, log...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (13 296 zł/m2)

2
1
27 m2
1975
15887434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Śródmieście | 2 pokoje | wysokość 285 cm 27783380 15887434 Oferta biura The House Nieruchomości.Ulica Władysława IV to jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów Śródmieścia Gdyni miejsce, w którym nowoczesne miasto spotyka się z nadmorskim charakterem i architekturą budującą wartość tej lokalizacji od deka...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

559 000 PLN (14 711 zł/m2)

2
1
38 m2
1957
15778417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfrtowe mieszkanie, alternatywa dla domu 25751425 15778417 Mieszkanie dla dużej rodziny, idealna alternatywa dla domu jednorodzinnego. Lokalizacja, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i doskonała komunikacja z Trójmiastem - wszystko, co potrzebujesz w zasięgu ręki! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 9...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

795 000 PLN (6 310 zł/m2)

4
2
126 m2
1996
15894858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne | Trójstronna ekspozycja | Wyposażone 27949915 15894858 MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 63,62 m², położone na parterze w 6-piętrowym bloku.Lokal jest 3-stronny, salon ma zachodnią wystawę a sypialnie wschodnią.W skład mieszkania wchodzą:salon z aneksem kuchennym o pow. 29m2,sypialnia 12m2,sypialnia 13...

Gdynia (Pustki cisowskie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

629 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2004
15871323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27465367 15871323 <strong>2 garaże<br > Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - tylko 2 minuty od lasu. <strong> Położony jest w pięknej dzielnicy Dąbrowa, w wyjątkowo atrakcyjnej przyrodniczo części miasta.&am...

Gdynia (Dąbrowa) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 399 000 PLN (5 125 zł/m2)

6
3
273 m2
1994
15894835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z dużym tarasem, hala i KL, RIVUS 27949622 15894835 *** TYLKO U NAS !!!***Pięknie wykończony apartament z dużym tarasem - inwestycja Rivus, Invest Komfort.Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia!APARTAMENT: Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament, położon...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 469 000 PLN (31 935 zł/m2)

2
1
46 m2
2017