• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grudziądz

Znalezionych ofert: 66

15118364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10255143 15118364 Mokre  koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1018 m2 , położoną w miejscowości Mokre , gmina Grudziądz..   Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego....

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

105 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1018 m2
-
15845740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26866498 15845740 REZERWACJA DO 31.05.2026R. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,86 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Strzemięcin w Grudziądzu. Lokal posiada bardzo praktyczny, dwustronny układ pomieszczeń, któr...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

295 000 PLN (5 175 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15112114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10078116 15112114 Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3022 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.   Działka z możliwością zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego.  ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

180 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
3022 m2
-
15634235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912628 15634235 Mokre kGrudziądza Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna lokalizacja do centrum Grudziądza samochodem 15 minut. ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

377 784 PLN (99 zł/m2)

-
-
3816 m2
-
15847131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26902224 15847131 Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - nowoczesność z elegancją Środek Osiedla Lotnisko ul Nauczycielska Na sprzedaż oferuję unikalne mieszkanie o powierzchni 63,08 m, położone na 9.piętrze, urządzone z dbałością o detale i zachwycające połączeniem nowo...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15561408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21349611 15561408 Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalną kawalerkę w Centrum miasta na ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze ; w bardzo zadbanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 28,20m2, pokój z którego jest wyjście na balkon, kuchnia, łazienka z...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

155 000 PLN (5 536 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15236274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13495372 15236274 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2% Biuro nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż inwestycji deweloperskiej położnej w Grudziądzu przy ul Astrowej.  Inwestycja obejmuje 3 budynki wielorodzinne.  Do sprzedaży pozostały dwa lokale mies...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

409 000 PLN (5 761 zł/m2)

3
1
71 m2
2025
15870611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27433830 15870611 Kupujący nie płaci prowizji i 2% PCC! Miejsce postojowe  w cenie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Osiedle Dębowe Wzgórze w Grudziądzu - miejscu, które harmonijnie łączy komfort życia z bliskością natury...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

439 000 PLN (6 652 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15795602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26100134 15795602 Kupujący nie płaci prowizji dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o metrażach od ok. 32 m do 56 m. T...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

394 959 PLN (8 777 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15795604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26100136 15795604 Kupujący nie płaci prowizji dla Biura! Nowa inwestycja przy ul. Mieszka I 17 w Grudziądzu to starannie zaprojektowany, dwuklatkowy budynek, w którym powstanie 48 nowoczesnych, przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o metrażach od ok. 32 m do 56 m. T...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

312 759 PLN (8 936 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15584770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21871813 15584770 Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu zabudowy biurowo-handlowo-usługowej , a po przeciwnej stronie ulicy zabu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 999 000 PLN (887 zł/m2)

11
-
2253 m2
1970
15517961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20323038 15517961 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o imponującej powierzchni 121,3 m2 , usytuowanego na III piętrze w samym sercu Grudziądza. Piec gazowy II-funkcyjny. To idealne miejsce dla rodzin, osób poszukujących komfortowego l...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

259 000 PLN (2 141 zł/m2)

4
-
121 m2
-