• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 78

15876269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27534824 15876269 Apartament jednopokojowy z tarasem, na zamkniętym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie, zlokalizowany w centrum osiedla, Oddalony 400m do pięknej piaszczystej plaży. W pełni wyposażony i pracujący w najmie z Sun&Snow. Gres na podłodze w całym mieszkan...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (13 714 zł/m2)

1
-
35 m2
2008
15731199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24787515 15731199 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, alta...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

639 450 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2025
15785132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25866391 15785132 Oferujemy działkę budowlaną przy ulicy Brzozowej, w kołobrzeskim Grzybowie. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych. w odległości 1600 m od plaży. W pobliżu nie ma hoteli i pensjonatów. co gwarantuje spokój i prywatność.O nieruchomości:- powierzch...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (481 zł/m2)

-
-
1091 m2
-
15848978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26954012 15848978 Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie?Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. całkowitej 301 m2, zlokalizowany tuż przy jednej z głównych ulic nadmorski...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 800 000 PLN (9 302 zł/m2)

7
4
301 m2
2000
15818448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590901 15818448 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

667 073 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
44.77 m2
2025
15744825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25047381 15744825 Na sprzedaż wyjątkowy obiekt w Grzybowie – 10 murowanych, dwukondygnacyjnych domków dla 7–8 osób oraz domek recepcyjny (dla właściciela) z pełnym wyposażeniem. Obiekt położony jest w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 300 m od plaży (3 minuty spacere...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 400 000 PLN (2 384 zł/m2)

1
-
1846 m2
2016
15681768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23864811 15681768 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0453 ha, Sprzedaż dotyczy połowy działki – 50% udziału. Możliwość kupienia działki w całości w kwocie 9 900 000 zł.położona w Grzybowie przy ul. Nadmorskiej, w pasie nadmorskim, w otoczeniu funkcjonują...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 900 000 PLN

-
-
1.05 m2
-
15782267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25839072 15782267 Ekskluzywna Inwestycja Życia: Ośrodek Wypoczynkowy "Klaudia" w Grzybowie - Twój Kąsek Bałtyckiego Raju! TYLKO W AGENCJI INVEST RENT : OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Ośrodek Wypoczynkowo-Mieszkaniowy "Klaudia&amp...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

12
5
967 m2
-
15744807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25045092 15744807 Na sprzedaż wyjątkowy obiekt w Grzybowie – 10 murowanych, dwukondygnacyjnych domków dla 7–8 osób oraz domek recepcyjny (dla właściciela) z pełnym wyposażeniem. Obiekt położony jest w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 300 m od plaży (3 minuty spacere...

Grzybowo, Marynarska

4 400 000 PLN (2 384 zł/m2)

1
-
1846 m2
2016
15672793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23696119 15672793 Budynek handlu i gastronomii z mieszkaniem dla właściciela bądź 2-pokojowymi apartamentami pod wynajem jedynie 700 metrów od morza w Grzybowie - uroczej miejscowości letniskowej koło Kołobrzegu, znanej z pięknej, szerokiej i czystej plaży!No niezwykł...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 680 000 PLN (6 109 zł/m2)

7
3
275 m2
2025
15780745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25812636 15780745 Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużej garderoby. Apartament sprzedawany z umeblowaniem i ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2008
15671213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23667620 15671213 Na sprzedaż działka inwestycyjna – Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana jest w spokojnej, zie...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

650 000 PLN

-
-
10449 m2
-