• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 453

15604139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325929 15604139 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 105,40m2 + ANTRESOLA + TARAS + BALKON ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 240 588 PLN (11 815 zł/m2)

3
-
105 m2
2026
15604145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22325928 15604145 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 39,4m2 + taras 6,3m2 + ogród...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

503 926 PLN (12 921 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15604125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22316060 15604125 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 45,8m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

535 402 PLN (11 898 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316058 15604114 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

842 100 PLN (12 030 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316056 15604111 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 70,60m2 + 2X BALKON 4,30m2 - dokładny ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

809 076 PLN (11 558 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15604122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315997 15604122 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 45,10m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

538 494 PLN (11 967 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15604109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315994 15604109 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 47,60m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

580 244 PLN (12 346 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15604137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315984 15604137 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 2 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

389 610 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15503128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990063 15503128 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

460 418 PLN (12 116 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15503131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990059 15503131 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

389 372 PLN (13 427 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15891124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27887918 15891124 OKAZJA!!! 2 Piękne duże działki budowlane w Katowicach Podlesiu KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane na południu Katowic na granicy Podlesia i Zarzecza przy ul. Ka...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

495 924 PLN

-
-
858 m2
-
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980