• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 453

15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15889507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27851971 15889507 REZERWACJA - Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania!Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie TO! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.), z przemyślanym, nowoczesnym wnętrzem, goto...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

495 000 PLN (10 443 zł/m2)

3
1
47.4 m2
1974
15864996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277846 15864996 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Katowice, Piotrowice, ul. gen. Zygmunta Waltera-JankegoNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny położony w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego. Nieruchomość znajduje się na 2. pi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

460 000 PLN (9 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1936
13889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2196055 13889524 ATRAKCYJNA OFERTA!!!Na sprzedaż birowiec z koncepcją hotelu w doskonałej lokalizacji Katowic! Obiekt znajduje się w Katowicach przy głównym skrzyżowaniu w mieście dzięki lokalizacjiścisłego centrum bardzo atrakcyjna oferta.W pobliżu znajduje się głów...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

14 000 000 PLN

11
-
-
-
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15867479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347097 15867479 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m² z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających ciszy i połączenia miejskich wygód z dostępem do zieleni. W skład lok...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

520 000 PLN (10 176 zł/m2)

3
1
51.1 m2
2021
15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15889505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27851970 15889505 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15861285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27203454 15861285 === Katowice Global Apartments, Katowice, ul. Zabrska 15==== Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Katowic. Mieszka...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

866 000 PLN (20 140 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850583 15889449 --------- Katowice, Olimpijska!! ---------- Zamieszkaj na szczycie Katowic - w najwyższym budynku mieszkalnym miasta, skąd roztacza się niesamowity widok na całą panoramę. Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura i wyjątkowe udogodnienia cz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (17 123 zł/m2)

4
-
146 m2
-
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-