• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15893149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901496 15893149 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2), - łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15890140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873325 15890140 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca SKY TRUST przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku pierwszego etapu (oddanego w list...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

612 915 PLN (14 593 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15889702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27859024 15889702 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 58,98 m2 zlokalizowany na IV piętrze nowego budynku usługowego zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - jedno pomieszczenie o pow. 58,98 m2 Miejsce postojow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 890 PLN (10 757 zł/m2)

11
-
58 m2
2024
15888652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27819555 15888652 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 762 m² , położona w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Niecałej. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii względem drogi gminnej. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o przybliżon...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 000 PLN

-
-
762 m2
-
15878306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27593837 15878306 REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój o pow. ok. 19,5 m2 - widna kuc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

270 000 PLN (8 438 zł/m2)

1
-
32 m2
1956
15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15823627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645604 15823627 Na sprzedaż: 5 pokojowy dom o pow. użytkowej 222,75 m2, zlokalizowany przy parku w centrum Kielc, przy ul. Zacisze Budynek z roku 2006, w zabudowie szeregowej, w pełni wyposażony. W bryle budynku, na poziomie 0 garaż z miejscem na jeden samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 199 000 PLN (9 905 zł/m2)

5
2
222 m2
2006