• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 79

15730673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24782575 15730673 Zobacz film z działki: https:www.youtube.comwatch?v=6bQ9zQ-csPk Na sprzedaż działka o powierzchni około 1726 m2 zlokalizowana w Kielcach przy ul. Zagórskiej (działka w drugiej linii zabudowy) Działka o przybliżonych wymiarach 52 x 33 m. Wjazd od...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 035 000 PLN

-
-
1726 m2
-
15227680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13262479 15227680 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,66 m2 lokalizowane na parterze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 2 sypialni, salonu z anek...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15227682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13262477 15227682 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla KSM. Mieszkanie składa się z: wiatrołapu, komunikacji, 3 sypialni, salonu z ane...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15811713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26441784 15811713 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Mazurskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, łazienki, osobnej ciemnej kuchni oraz salonu. Do mieszkania przyn...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

284 000 PLN (7 676 zł/m2)

2
-
37 m2
1969
15714952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24476380 15714952 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w samym centrum miasta przy ul. Bohaterów Warszawy.Najważniejsze cechy nieruchomości:Stan deweloperski gotowe do wykończenia według własnego g...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

425 000 PLN (10 897 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15735540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24856074 15735540 TYLKO U NAS! MIESZKANIE 3-POKOJOWE DO REMONTU - ULICA ZAGÓRSKA, KIELCE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z: przestr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

397 000 PLN (6 729 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15857095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113623 15857095 3 POKOJE 1 PIĘTRO ROZKŁADOWE KSM - ŚWIETNA LOKALIZACJA Biuro KONSUS nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

365 000 PLN (8 111 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15663485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23517246 15663485 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 zlokalizowane na X piętrze w budynku z widną przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem, otwartej kuchni na salon, łazienki razem z WC o...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15821032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625516 15821032 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie dostępne na już z o powierzchni 58,9 m², położone w Kielcach przy ul. Zagórskiej.Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się dwa przystanki autobu...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
58.9 m2
1983
15801308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26234474 15801308 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Karłowicza 9 w Kielcach, o powierzchni 37,7 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych oraz przystanków autobusowych. Układ mieszkania :-salon z ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 000 PLN (8 196 zł/m2)

1
2
37.7 m2
1963
15484104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589181 15484104 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 72,78 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 500 PLN (10 007 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15782231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25838621 15782231 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,14 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 900 PLN (9 123 zł/m2)

3
-
56 m2
2025