• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 307

15892384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898671 15892384 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (16 087 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898665 15892329 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 970 PLN (15 671 zł/m2)

3
-
67 m2
2027
15892239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898664 15892239 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

905 419 PLN (21 056 zł/m2)

3
-
43 m2
2027
15889703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859031 15889703 3-pokojowe mieszkanie 68 m² z dwoma balkonami Mydlniki garaż podziemny spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
-
68 m2
2008
15892331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898675 15892331 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 422 PLN (15 469 zł/m2)

3
-
67 m2
2027
15892284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898663 15892284 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 320 PLN (16 094 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898660 15892382 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898659 15892238 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

454 407 PLN (16 830 zł/m2)

1
-
27 m2
2027
15892283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898658 15892283 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898215 15892195 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Promocja !!!! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A19 43,58 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie ścian gratis !!!!...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898213 15892149 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 964 PLN (15 789 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898078 15892053 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

763 707 PLN (20 641 zł/m2)

2
-
37 m2
2026