• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 384

15874935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519366 15874935 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Salwator, 36,5 m + balkonOferuję na s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (26 361 zł/m2)

2
-
36 m2
2022
15798273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165683 15798273 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 80m2 + piwnica Salwator.Na sprzedaż mieszkanie o powierz...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
80 m2
1935
15589310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21956939 15589310 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Marczyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 56 m z balkonem okolice ul. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

2
-
56 m2
2005
15585532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21889423 15585532 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Marczyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż jasne mieszkanie 4-pokojowe, 67 m z loggią i widoki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

925 000 PLN (13 806 zł/m2)

4
-
67 m2
2005
15529921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20599388 15529921 Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomoscistaremiasto!Lokal:powierzchni ok. 74 m2 składający się z pokoju, oddzie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 973 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15397163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17620986 15397163 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 42 m z balkonem okolice ul. W...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (21 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15394610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17579573 15394610 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, 68 m z balkonem okolice ul. EmausLok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (25 735 zł/m2)

3
-
68 m2
2023
15886027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746338 15886027 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej..Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 32 m2, w pobliżu ul. Bronowickiej.Lokal:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (19 844 zł/m2)

2
1
32 m2
2013
15857205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27117078 15857205 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Żabiniec.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie z balkonem os. Żabiniec, KrakówOferujemy mieszkanie ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (20 385 zł/m2)

1
1
26 m2
2017
15829582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639331 15829582 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu u. Królewskiej i Bytomskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Oferujemy mieszkanie o powierzchni 59 m, położone na ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (19 492 zł/m2)

3
1
59 m2
1991
15528715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20574387 15528715 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Jadwigi z Łobzowa.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 54 m z loggią okolice ul...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15471488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19309405 15471488 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grenadierów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58 m z loggią okolice ul. Bron...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 552 zł/m2)

2
-
58 m2
2009