• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 384

15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

11
-
96 m2
2015
15892682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899514 15892682 INWESTYCJA - LOKAL UŻYTKOWY - WYNAJĘTY - NA SPRZEDAŻ KROWODRZA - OKOLICA WROCŁAWSKIEJ I NOWEGO KLEPARZA. Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Atrakcyjny lokal o przeznaczeniu handlowo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (19 559 zł/m2)

11
-
68 m2
2016
15411482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17936216 15411482 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Żabińcu!Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi (metraże około 20m i 11m), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras (około 7m). Mieszkanie jest zadbane, można wprowadzi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15857092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113628 15857092 Duże 3 pokoje 79,8 m² balkon komórka garaż Wierzyńskiego Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m² z balkonem , położone na parterze w budynku z 2007 roku przy ul. ...

Kraków (Krowodrza), Wierzyńskiego

940 000 PLN (11 899 zł/m2)

3
1
79 m2
2007
15813003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26553782 15813003 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m² - Kraków, Krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam do zapoznania się z ofe...

Kraków (Krowodrza), Emilii Plater

590 000 PLN (14 390 zł/m2)

2
1
41 m2
1959
15870618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434104 15870618 *zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, TOPOWA lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej,...

Kraków (Krowodrza), Rusznikarska

549 000 PLN (15 686 zł/m2)

1
1
35 m2
1987
15888531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816561 15888531 * część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie KROWODRZA - ŁOBZÓW UL. LITEWSKA WROCŁAWSKA - III PIĘTRO - 2 POKOJE LOKALIZACJA: Ulica Litewska znajduje w dzielnicy Krowodrza pomiędzy...

Kraków (Krowodrza), Litewska

725 000 PLN (15 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15784983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25864867 15784983 Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. ✅ Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ✅ ulica Juliusza Lea, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, ✅ 46,55m 2 ...

Kraków (Krowodrza), Juliusza Lea

763 240 PLN (16 592 zł/m2)

3
1
46 m2
1974
15863358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27245106 15863358 2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic KrowodrzaPrądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, Ikea, Galeria Bronowice, centra biurowe. Oferowana nieruchomość znaj...

Kraków (Krowodrza), Radzikowskiego

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2009
15865320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27294128 15865320 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m² , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - na...

Kraków (Krowodrza), Kronikarza Galla

699 000 PLN (17 923 zł/m2)

2
1
39 m2
1955