• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15892271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898598 15892271 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

805 227 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898595 15892369 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 399 PLN (14 533 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898591 15892226 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 896 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15892365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898568 15892365 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

832 256 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898560 15892264 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 980 PLN (16 547 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15892218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898550 15892218 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

873 810 PLN (13 443 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898546 15892305 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 600 PLN (15 800 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898181 15892135 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 086 PLN (14 098 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898173 15892176 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 400 PLN (15 400 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898165 15892172 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 590 PLN (13 560 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898163 15892127 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 772 PLN (15 080 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898153 15892088 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

706 494 PLN (14 719 zł/m2)

2
-
48 m2
2025