• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 43

12069696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4869748 12069696 Działka na Woli Justowskiej w okolicach ul. Starowolskiej. Zakup z udziałem w drodze. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Na chwilę obecną nie ma możliwości budowy domu na działce, ale okoliczni mieszkańcy prowadzą usilne starania ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

360 000 PLN (356 zł/m2)

-
-
1011 m2
-
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15888299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27808973 15888299 2 pokoje ul. Krasińskiego przy Jubilacie Wawel wysoki parter balkon inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m² powierzchni; - wysoki parter w kamienicy; - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia z ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
1922
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912
15893558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914281 15893558 ul. Królowej Jadwigi Park Decjusza Garaż 20 m Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Królowej Jadwigi - w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta, t...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 364 500 PLN (20 992 zł/m2)

3
-
65 m2
2000
15831858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26700172 15831858 WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony w prestiżowej części Krakowa, pomiędzy Kopcem Kościuszki i dumnie pa...

Kraków (Zwierzyniec), Kamedulska

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
1
260 m2
1988
15702947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24241679 15702947 Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój - piętro - 2 pokoje, kuchni...

Kraków (Zwierzyniec), Sokola

1 100 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
1
181 m2
1960
15774754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657753 15774754 Nowoczesna kawalerka z dwoma balkonami - Zwierzyniec Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na 2 piętrze kameralnego apartamentowca z 2020 roku. Najważniejsze atuty nieruchomości: - mieszkanie narożne, bardzo d...

Kraków (Zwierzyniec), Borowego

930 000 PLN (24 474 zł/m2)

1
1
38 m2
2020
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec), Księcia Józefa

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
1
400 m2
2010
15893254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906278 15893254 Na sprzedaż domy wolnostojące w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa. Zaraz koło Lasu Wolskiego, Zoo, Błonia, Kopiec Kościuszki i Piłsudskiego. Do Centrum Krakowa dojazd 15 minut komunikacją miejską MPK...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 119 000 PLN (13 327 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15893280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906312 15893280 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

8
-
289 m2
2025
15892674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899516 15892674 Skąpane w zieleni przestrzenie biurowe w najlepszej lokalizacji w Krakowie. To idealna propozycja dla firmy wymagającej czegoś więcej, niż tylko siedziby. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzeni dla 40. osobowego zespołu w naj...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (10 727 zł/m2)

11
-
289 m2
2025