• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 43

15791415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25991634 15791415 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 9 arów (893 m²) , położona przy ulicy Królowej Jadwigi w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Działka znajduje się na płaskim terenie , ma ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN

-
-
893 m2
-
15507098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20092215 15507098 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
-
71 m2
2009
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15535999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20737721 15535999 DOM DO WEJŚCIA W DZIELNICY WOLA JUSTOWSKA. Zapraszamy do zamieszkania w zielonej okolicy, która zapewnia mieszkańcom całkowitą ciszę i spokój. Dom znajduje się przy ulicy Brzegowej. Jest w zabudowie szeregowej, usytuow...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 099 500 PLN (10 094 zł/m2)

5
1
208 m2
2000
15753811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25215198 15753811 BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Ni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (20 196 zł/m2)

2
-
51 m2
2004
15891896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897525 15891896 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 176 475 PLN (17 552 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15891803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897524 15891803 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 186 975 PLN (17 637 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15890925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27883600 15890925 Działka w ROD „Wiślana Dolina” - ul. Rybna, Przegorzały W pobliżu: ZOO, Park Decjusza, Las Wolski, Kopiec Kościuszki Mam przyjemność zaoferować piękną, zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 3 arów, położoną ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

60 000 PLN

-
-
300 m2
-
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15888729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27821485 15888729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Krakowa – na Bielanach, w kameralnym budynku otoczonym terenami zielonymi i niską zabudową.Drugie, osta...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15406981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17845496 15406981 Ciekawa oferta jak na ten metraż w dobrej cenie! Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący położony na terenie Przegorzał, bardzo ceniony obszar z niską zabudową jednorodzinną. Od wschodu Przegorzały graniczą ze ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 000 PLN (6 897 zł/m2)

12
3
377 m2
1976
15821896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26580695 15821896 Do sprzedaży działka położona przy Lesie Wolskim na granicy Krakowa i Kryspinowaadministracyjnie Kryspinów. Umiejscowienie działki zapewnia ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych rezerwatu przyrody Bielańsko- Tyni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN

-
-
2000 m2
-