• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 74

15224547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172260 15224547 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.02 o pow. 35,24 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

650 178 PLN (18 577 zł/m2)

1
-
35 m2
2024
15224554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172259 15224554 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.02 o pow. 33,41 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

513 678 PLN (15 566 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15224553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172256 15224553 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.01 o pow. 30,44 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

542 897 PLN (18 097 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15224552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172253 15224552 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.3.01 o pow. 30,19 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

464 171 PLN (15 472 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15230632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13352887 15230632 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.02 o pow. 33,43 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

513 986 PLN (15 575 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15224560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172262 15224560 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.3.02 o pow. 33,40 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartments w...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

513 525 PLN (15 561 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15224432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13169980 15224432 APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ !Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w inwestycji Sand and Sky Apartment...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

730 066 PLN (18 720 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15206505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12593293 15206505 Możliwość zakupu na raty prywatne, wymagany wkład własny. Przedmiotem sprzedaży stanowi 50% udziału w budynku pensjonatowym 2 piętrowym z 2009r w odległości 500m od plaży w Międzyzdroje. W skład części budynku obejmującego sprzedawane 50% udziału s...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 700 000 PLN (7 083 zł/m2)

12
5
240 m2
2009
15158782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11237401 15158782 Możliwość zakupu na raty prywatne, wymagany wkład własny. Przedmiotem sprzedaży stanowi udział w budynku pensjonatowym 2 piętrowym z 2009r w odległości 500m od plaży w Międzyzdroje. Udział tej oferty obejmuje lokal na 1 piętrze składający się z 4 po...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

500 000 PLN (7 246 zł/m2)

4
-
69 m2
2009
15795185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090700 15795185 Apartament 2 pokojowy w budynku Fala z 2005 rokuBudynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach.Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony korytarz * przedpokój z aneksem kuchennym*2 pokoje*łazienka z wc, kabina pr...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

825 240 PLN (23 000 zł/m2)

2
1
35.88 m2
2005
15716653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24515422 15716653 ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

3 250 000 PLN (11 404 zł/m2)

5
2
285 m2
1902
15883506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675181 15883506 WYJĄTKOWA OKAZJA TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA! Przy zakupie tego apartamentu otrzymują Państwo miejsce postojowe całkowicie GRATIS. To realna oszczędność aż 40 000 zł, którą mogą Państwo przeznaczyć na urządzenie wnętrza według własnych potrzeb lub dals...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

483 000 PLN (22 570 zł/m2)

1
1
21.4 m2
2015