• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 74

15882880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673206 15882880 Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Wystarczy przejść przez ulicę, aby znaleźć się na pla...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

525 000 PLN (21 429 zł/m2)

1
1
24.5 m2
2017
15704087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256239 15704087 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach – 80 m² ostatnie piętro 1. linia brzegowa Na ostatnim - 15 piętrze prestiżowego apartamentowca w Międzyzdrojach, czeka na Ciebie przestronny, 80-me...

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

3 499 000 PLN (43 450 zł/m2)

3
2
80.53 m2
2021
15881110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624231 15881110 Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. Wystarczy przejść przez ulicę, aby znaleźć się na pla...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

525 000 PLN (21 429 zł/m2)

1
1
24.5 m2
2017
15876768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27553476 15876768 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2013r. wg projektu Z124 przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach.Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskie Parku Narodowego.Księga wieczysta bez obciążeń.Budynek mieszkalny o pow. uż...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

2 099 000 PLN (14 993 zł/m2)

5
3
140 m2
2013
15876766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27553469 15876766 Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domki (zabudowa bliźniacza), każdy o powierzchni 35m. kw. znajdujące się przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach.Nieruchomość zbudowana jest na działce o pow. 1504m. kw.Media: woda, prąd, kanalizacja, (gaz i światło...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 199 000 PLN (17 129 zł/m2)

4
2
70 m2
2015
15839849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761307 15839849 Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów.Apartament gotowy do wydan...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

665 820 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
36.99 m2
2025
15507041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090410 15507041 Przedstawiam Państwu dwupoziomowy apartament w Międzyzdrojach.Nieruchomość:-61 mkw-dwupoziomowe-budynek z 2009 r-pełna własność -duży balkon ok 6 mkw-widok z okien na Woliński Park Narodowy-wystawa okien na stronę południowo wschodnią-piwnica -miejsc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
61 m2
2009
15867914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27358562 15867914 Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów.Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

572 000 PLN (12 711 zł/m2)

2
1
45 m2
1979
15866169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313784 15866169 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża – Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach.Położony na 1. piętrze od strony morza, oferuje widok na Bałtyk oraz otaczającą zieleń, ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

995 000 PLN (22 717 zł/m2)

2
-
43.8 m2
2015
15860491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27182896 15860491 Jeden z ostatnich 4 dostępnych domów – zadzwoń po szczegóły!Szukasz mieszkania w Międzyzdrojach? Sprawdź alternatywę – gotowy dom nad jeziorem w tej samej cenie.Na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Kołczewie, nad jeziorem i w otoczeniu Wolińskiego Pa...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 999 000 PLN (11 965 zł/m2)

4
-
167.07 m2
2023
15700763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 24197176 15700763 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej częśc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

883 566 PLN (25 987 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15684133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 23904321 15684133 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej częśc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

737 792 PLN (26 350 zł/m2)

1
1
28 m2
2025