• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 117

15194515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12253244 15194515 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1050 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz.Milanówek II strefa.Działka narożna, ogrodzona, obydwie drogi gminne, asfaltowe.Na działce przyłącze prądu, wody i kanalizacji.Gaz w drodze przy działce.Działka w ks...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

900 000 PLN

-
-
1050 m2
-
13823895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 100331 13823895 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 786 m2 w Milanówku.Działka przy gminnej drodze asfaltowejNa działce woda i kanalizacja.Gaz, prąd w ulicyPrzy działce chodnik z kostki.W okolicy zabudowa jednorodzinna.Na działce blaszany garaż.Działka w k...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

497 000 PLN

-
-
786 m2
-
14521453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 138312 14521453 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3037 m2 w Milanówku na granicy z Adamowem.Działka w kształcie prostokąta przy utwardzonej drodze gminnej.W drodze przy działce prąd, gaz, woda i kanalizacja.Szerokość od drogi ok 23,5 m x ok 125 m.W okoli...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

759 250 PLN

-
-
3037 m2
-
15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
15863651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27253878 15863651 Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie - urządzona kuchnia z AGD - widna łazienka - garderoba - duży holl Z salonu...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

980 000 PLN (9 423 zł/m2)

4
-
104 m2
1965
15503097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19988407 15503097 Na sprzedaż oferuję niezwykłą willę o nazwie Antonin o powierzchni użytkowej 230 m²  Została ona wybudowana w 1905 roku i znajduje się w samym ścisłym centrum Milanówka w cenie 2 350 000 PLN.Wnętrze klatki schodowej zostało zaprojektowane w sposób um...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (10 217 zł/m2)

11
-
230 m2
1905
15699815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24176040 15699815 Na sprzedaż urokliwy dom w Milanówku o powierzchni użytkowej 55m2, jego cena wynosi 1 300 000 PLN. Nieruchomość została wybudowana w roku 1956, z możliwością ogrzewania gazowego miejskiego oraz węglowego. Ta wyjątkowa oferta znajduje się w spokojnej ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

2
1
55 m2
1956
15889607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856394 15889607 Działka z lasem!Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy !Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki od 5,70%o do 11,33%.Szerokość elew...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 096 500 PLN

-
-
3717 m2
-
15838535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733228 15838535 Mieszkanie w willi w centrum!Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w sercu Milanówka, w otoczeniu zieleni...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 112 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
89 m2
-
15889603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856390 15889603 Wybuduj swój wymarzony dom w zielonym Milanówku, enklawie przyrody.Kształtna, słoneczna działka o powierzchni 1370 m2 położona w południowym Milanówku.Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzi...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

549 000 PLN

-
-
1370 m2
-
15854218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071848 15854218 Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem Indywidualny projekt MilanówekSą domy poprawne. I są domy tworzone z wizją.Ta wyjątkowa rezydencja w prestiżowej, zielonej części Milanówka została wybudowana w 2012 roku według indywidualne...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 399 900 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
280 m2
2012
15887786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27794231 15887786 Działka marzeń w ciszy i zieleni!Unikalna działka w południowej części Milanówka charakteryzująca się doskonałymi możliwościami zabudowy i idealnym położeniem dla wszystkich tych, którzy cenią zieleń, śpiew ptaków i pragnących mieszkać z dala od ucią...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

790 000 PLN

-
-
1412 m2
-