• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 47

15701405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24218120 15701405 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602***Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości***Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 280 m2, 6...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

6
2
280 m2
1991
15272657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14393915 15272657 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 7657 m2, o następującym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:1) przeznaczenie podstawowe teren łąk i pastwis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN

-
-
7657 m2
-
15873048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511221 15873048 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Licencja PFRN nr 317263-pokojowe mieszkanie w centrum OleśnicyOtoczenie nieruchomości:- miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe, w tym sklepy, restauracje, przedszkole, żłobek, apteka, fryz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
-
47 m2
1980
15740439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
„103 m² klimatu w sercu Oleśnicy – mieszkanie w ka 24952796 15740439 Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy.Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowane zaledwie 100 metrów od oleśnickiego rynku. Lokal o powierzchni 103 m² mieści się na trzecim (ostatnim) pi...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

620 000 PLN (6 019 zł/m2)

4
1
103 m2
1920
12697857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85352 12697857 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o nieregularnym kształcie, narożnikowa, nieogrodzona...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

266 370 PLN

-
-
2049 m2
-
14407362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126224 14407362 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1236 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o regularnym kształcie (zbliżonym do prostokąta)...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

160 680 PLN

-
-
1236 m2
-
14407364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126231 14407364 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1350 m 2 położoną w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o regularnym kształcie (zbliżonym do prostokąta)...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

175 500 PLN

-
-
1350 m2
-
15886364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
duża działka rolna przy A8 27754618 15886364 Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolna o dużej powierzchni, położoną w Oleśnicy (rejon Rataje Oleśnica Zachód), w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych tras komunikacyjnych.Nieruchomość znajduje się pomiędzy drogą ekspresową S8 a obwodnicą miasta...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

260 000 PLN

-
-
5950 m2
-
15885044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716127 15885044 Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m², zlokalizowany w centrum miasta.Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz oddzielnej kuchni, co pozwala na komfortowe zaaranż...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

420 000 PLN (7 241 zł/m2)

3
1
58 m2
1955
15863273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241991 15863273 Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą!Przedstawiam przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m², położone w atrakcyjnej dzielnicy Oleśnicy przy ul. Paderewskiego.Atuty mieszkania:    Przestronny pokój dzienny  z ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

460 000 PLN (10 698 zł/m2)

2
1
43 m2
2006
15756849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Umeblowane mieszkanie w centrum Oleśnicy 25286216 15756849 Opiekun ofertyANNA PARZYSZEK578 199 800TYLKO U NAS!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - 479000 złMieszkanie gotowe do wprowadzenia sięOferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w doskonałym stanie technicznym po przeprowadzonym ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

479 000 PLN (7 603 zł/m2)

2
1
63 m2
1930
15651516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23344672 15651516 Wyjątkową oferta sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych dzielnic Oleśnicy . To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz wysokiego standardu wykończenia. ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 353 000 PLN (7 159 zł/m2)

5
2
189 m2
2004