• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olecko

Znalezionych ofert: 33

15823475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633203 15823475 MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 40,6 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJISą nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dokładnie pod siebie, w świetnej lok...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

169 000 PLN (4 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15862372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225001 15862372 Działka budowlana 1072 m² Olecko ul. Leśna narożna 900 m do jezioraNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1072 m² położona w Olecku przy ul. Leśnej (dz. nr 1911 i 1912). Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

320 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1072 m2
-
15857541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27124034 15857541 Działka 283 m² Olecko ul. Klonowa Zabudowa szeregowaNa sprzedaż działka o powierzchni 283 m², położona w Olecku przy ul. Klonowej, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej. To przestrzeń, w której można stworzyć kameralny d...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

85 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
283 m2
-
15868192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27369129 15868192 Połowa domu 605 m² działki garaż 48 m² Olecko Siejnik IINa sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu Siejnik II w Olecku, na końcu drogi co gwarantuje ciszę, prywatność i brak ruchu.UKŁAD POMIESZCZEŃ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

690 000 PLN (8 118 zł/m2)

5
2
85 m2
1950
15848942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952422 15848942 APARTAMENT 92.69 m² Z TARASEM 25 m²Centrum Olecka Wysoki standard Garaż podziemnyNa sprzedaż apartament o powierzchni użytkowej 77,6 m² (92,69 m² po podłodze), zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej 1 w Olecko. Nieruchomość położona na 4, ostatnim p...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

830 000 PLN (9 022 zł/m2)

3
2
92 m2
2014
15865934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Olecko ul. Kościuszki 300m od jeziora 27305779 15865934 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200,...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

880 000 PLN (4 400 zł/m2)

6
1
200 m2
1997
15851291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Olecko 1 piętro 27012645 15851291 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Olecku - blisko jeziora!Powierzchnia: 66,70 m², położone...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

290 000 PLN (4 394 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15851581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica mieszkalno - usługowa w centrum Olecka 27012840 15851581 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum miasta - dochodowa nieruchomość z ogromnym pote...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 250 000 PLN (4 229 zł/m2)

8
-
532 m2
2012
12601164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 84785 12601164 Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę budowlaną nr 7121 w Olecku przy ul. Łąkowej nad rzeką Lega.Działka o powierzchni 2694 mkw.Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, ok. 500m do centrum miasta.Odległość...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

270 000 PLN

-
-
2694 m2
-