• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 89

15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15881807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27649648 15881807 Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy pod market w świetnej lokalizacji Pabianic na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży w świetnej lokalizacji lokal usługowo-handlowy o łącznej powie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 600 000 PLN (9 220 zł/m2)

11
-
282 m2
2022
15765035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25461381 15765035 BESTATE Nieruchomości ofertuje do sprzedaży działkę z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem pod zabudowę 125 mieszkań w Pabianicach. Powierzchnia działki: 5,652 m2 Kubatura: 35,550 m3 Kubatura netto (w tym kondygnacje mieszkalne, garaże, pom. te...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 000 000 PLN

-
-
5652 m2
-
15666609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23588766 15666609 BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni użytkowej 1662 m2 z pozwoleniem na budowę i projektem mieszkaniowo - usługowym w świetnej lokalizacji Pabianic. Kubatura: 17,183 m2, powierzchnia netto budynku: 3,311 m2, powierzchnia ...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 000 PLN

-
-
1662 m2
-
15693193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24058795 15693193 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Pabianicach przy ulicy SPOKOJNEJ, w skład której wchodzą: działka o pow. 1337m.kw oraz dwa domy mieszkalne ut...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
288 m2
1973
15670610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23653079 15670610 BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy drodze na działce o powierzchni 772 m.kw.Dom bardzo funkcjonalny...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

890 000 PLN (4 564 zł/m2)

4
2
195 m2
2006
15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15770955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25567233 15770955 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działka rolna pod lasem o pow. 3 000 m.kw. Do sprzedaży 2 działki. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow. 3 000 m.kw położoną w Pabiani...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

170 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15892450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898780 15892450 Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o p...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
1940
15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15872013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27484032 15872013 Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej 40,34 m. kw. usytuowane na pierwszym p...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (4 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1930
15772241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605698 15772241 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Dom przy samym parku Lewityn, oddalony tylko kilka minut od Centr...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (5 195 zł/m2)

6
2
231 m2
2006