• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 89

15787125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25916970 15787125 Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim PabianiceKupujący nie płaci 2% podatku PCC!Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115,61 m², położony w spokojnej części Pabianic. Nieruchomość usytuowana jest na...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

780 000 PLN (6 783 zł/m2)

4
1
115 m2
2025
15790154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25955729 15790154 Nowoczesny dom jednorodzinny 90 m² w spokojnej okolicyNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90,00 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

765 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15852072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27024944 15852072 Inwestycyjne mieszkanie w centrum.108 mkw powierzchni, do dowolnego podziału według własnego pomysłu.Doskonała lokalizacja, blisko targowiska, niedaleko przystanki komunikacji miejskiej.Spokojna okolica, mały ruch pieszy i samochodowy na ulicy.Kamien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 000 PLN (2 500 zł/m2)

1
-
108 m2
1903
15864778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272736 15864778 Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw.Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Na parterze znajduje się:salon z jadalnią (56,5 m2)pokój (16,8...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 268 zł/m2)

6
1
246 m2
1999
15830708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26677730 15830708 Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne na start lub inwestycję!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,4 m², położonego w nowo powstającym budynku z windą. To ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

472 600 PLN (8 593 zł/m2)

2
1
55 m2
2025
15859401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27167754 15859401 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,5 m mieszczące się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty na osiedlu Bugaj. Słoneczne mieszkanie z wystawą okien Północ-Południe znajduje się w bliskiej okolicy Lewitynu oraz posiada dobry do...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15808884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26402200 15808884 Wygodna kawalerka na parterze, blok z cegły.Mieszkanie o powierzchni 34,2mkw znajduje się na parterze w bloku na os. Piaski w Pabianicach.Składa się z ustawnego pokoju 18mkw, widnej kuchni z oknem 8,5mkw, łazienki z dużą wanną i przedpokoju.Dzięki wy...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

280 000 PLN (8 235 zł/m2)

1
1
34 m2
1965
15762668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25408094 15762668 Na sprzedaż nowe, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w centrum Pabianic przy ulicy Skłodowskiej-Curie.Wyposażone w wysokim standardzie, usytuowane na 2 pietrze w bloku z 2023 roku na zamkniętym osiedlu, co gwarantuje prywatność i be...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

599 000 PLN (11 302 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15806211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26328707 15806211 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące komfort nowoczesnego apartamentu z doskonałą lokalizacją w Pabianicach, zaledwie kilka minut od samego centrum miasta.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia oferuje przestronną część dzien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (9 888 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15740531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953610 15740531 Mamy dla Państwa dom, zlokalizowany przy spokojnej osiedlowej ulicy na Pabianickich Karniszewicach.Po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.Na wysokim parterze znajduje się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia i łazienka.W piwnicy jes...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

2
1
60 m2
1970
15819661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633106 15819661 To przytulne mieszkanie położone jest w samym centrum Pabianic. Dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygody miasta w zasięgu ręki.Tuż obok zlokalizowane przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy i usługi oraz ośrodek zdrowia. Jednocześnie bu...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

235 000 PLN (8 103 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15686748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23949975 15686748 Nieruchomość położona przy ul. Reymonta w Pabianicach, blisko centrum ale też z świetnym dojazdem do trasy S14 a tym samym do Łodzi.Kameralny budynek z 2012 roku został postawiony solidnie bez oszczędności na materiałach, dzięki czemu koszty utrzyman...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

750 000 PLN (8 523 zł/m2)

3
1
88 m2
2012