• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 89

15786611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25911009 15786611 Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy mieszkalny o powie...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

308 130 PLN (4 970 zł/m2)

11
-
62 m2
2020
15877006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560258 15877006 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 144 m² 2023 POMPA CIEPŁA CICHA SPOKOJNA OKOLICA PABIANICESzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość w Pabianicach (zaledwie 1km od centrum) to gotowa przystań dla ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 400 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
144 m2
2023
15886553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761849 15886553 Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą wjazdową od ul. Karniszewickiej i drugi od ulicy Rolniczej. Dzi...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

365 000 PLN (3 318 zł/m2)

4
2
110 m2
1947
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15885113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z balkonem | 0% prowizji 27717688 15885113 Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem?Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55 m² mieszkanie usytuowane na 3. piętrze, z dużym salonem, aneksem kuchennym,...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

298 423 PLN (3 979 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15887379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni lokal usługowy 34 m² | Witryna + 2 wejścia 27782657 15887379 To ostatnia szansa na własną przestrzeń biznesową w tej inwestycji - dwa pozostałe lokale znalazły już swoich nabywców.33,90 m² o genialnym, dwustronnym układzie z wejściem bezpośrednio od chodnika oraz drugim od strony klatki schodowej. Lokal znajdu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (6 030 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15798547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175636 15798547 Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usługo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (5 952 zł/m2)

2
-
62 m2
2020
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (6 589 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15867419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346637 15867419 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o powierzchni 58 m, idealne dla rodziny.Przeszło gruntowny remont, of...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

445 000 PLN (7 672 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15773381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25634434 15773381 Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren..Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone w samym centrum Pabianic przy ulic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1969