• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pogórze

Znalezionych ofert: 31

15865004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witryną - Pogórze 27278011 15865004 Lokal o powierzchni 43,7m2 w Pogórzu.Lokal znajduję się na parterze z witryną w ciągu handlowym o dużym ruchu w pawilonie.Składa się z pomieszczenia głównego, pomieszczenia biurowego, pomieszczenia socjalnego i toalety.Lokal aktualnie jest wynajęty.I...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

437 000 PLN (10 163 zł/m2)

3
-
43 m2
1997
15736435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa mieszkania w cenie jednego na 2 poziomach 24874223 15736435 MIESZKANIE DWU POZIOMOWE PODZIELONA NA 2 MNIEJSZE MIESZKANIA KAŻDE Z OSOBNYM WEJŚCIEM.  LOKALIZACJANieruchomość znajduje się przy nowym osiedlu z 2022r. przy ulicy Feliksa Dorsza w miejscowości Pogórze graniczącej z Gdynią, z gdyńską komunikacją miej...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

995 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
2
95 m2
2022
15607076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pok.apartament na Ogrodach Tesoro 22353442 15607076 Top prestiżowy dla wymagającego klienta 4-pok.apartament!Apartament o powierzchni 81m2 na pograniczu Gdyni i Pogórza.NOWOCZESNE i PRESTIŻOWE OSIEDLE Ogrody Tesoro.Apartament z 2022r.Teren osiedla jest zamknięty i monitorowany z ochroną.W kompleksie z...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 310 000 PLN (16 173 zł/m2)

4
1
81 m2
2022
15255730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pok.mieszkanie na Pogórzu, os.Mistral 13952399 15255730 Jasne i słoneczne 3-pok. mieszkanie na os.Mistral na Pogórzu o pow.55m2.Nieruchomość składa się z: salonu z otwartą kuchnią, dwóch pokoi, łazienki z wanną i WC oraz przedpokoju z szafą w zabudowie.Z salonu wyjście na balkon.Standard wykończenia:na po...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

750 000 PLN (13 636 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15734031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Nowe Pogórze 24812070 15734031 Stylowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i trzema miejscami postojowymi oraz dużą piwnicą 21 m2 Nowe Pogórze - ul. RóżewiczaPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stylu glamour o powierzchni 45 m², usytuowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Pogórze w Pogórz...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

690 000 PLN (15 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15688368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym 23985029 15688368 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo), przy ul. Szkolnej - jednej z bardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicy. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz bliskość na...

Pogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 499 000 PLN (5 081 zł/m2)

5
3
295 m2
2023
15588489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21934382 15588489 Do sprzedaży działka o powierzchni 1725 m2. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.W Planie Zagospodarowania Przestrzennego - tereny zabudowy jednorodzinnej, szeregowej i bliźniaczej.Działka nasłoneczniona, płaska, ogro...

Pogórze (Śląskie, gm. Skoczów)

449 000 PLN

-
-
1725 m2
-