• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 80

15860106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181342 15860106 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku Nobel Tower (centrum biurowo-medyczno-naukowe).Nowoczesny styl i fu...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (10 680 zł/m2)

3
1
103 m2
1999
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15224885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176964 15224885 Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej  !SŁONECZNY, FUNKCJONALNY SEGMENT 4 POKOJOWY, Z WŁASNYM OGRÓDKIEM, BEZ SKOSÓW, 2 MIEJSCA PARKINGOWE działka 130 mkwJeśli chcesz zamieszkać blisko centrum, mieć 4 pokoje, słoneczny ogródek, a w wolnych...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2024
15863541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT NAROŻNIKOWY 4 POKOJE 2 BALKONY JEŻYCE 27250915 15863541 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, przestronny salon z dużym narożnikowym balko...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 243 295 PLN (13 227 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15849358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 94m2+ 2 balkony. 26964025 15849358 Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30,96 m², który tworzy reprezentacyjną strefę dzienną ide...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 943 PLN (12 244 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15767125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25517901 15767125 Do sprzedaży teren o łącznej powierzchni ok. 1,4 ha położony bezpośrednio przy drodze nr 92. W sąsiedztwie zabudowa usługowo handlowa oraz mieszkaniowa. W bliskiej odległości jezioro i 200 ha lasu. Obok posiadamy również działki pod zabudowę mieszkan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

20 764 500 PLN

-
-
13843 m2
-
15767104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25517680 15767104 Do sprzedaży ładna działka o powierzchni ok. 0,6 ha, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w Poznaniu Krzyżownikach. Działka jest nieco oddalona od drogi nr 92, w pobliżu jest jezioro i 200 ha lasu. Teren jest w pełni uzbrojony (prąd, wod...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 893 500 PLN

-
-
5929 m2
-
15860244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181338 15860244 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - 85% UDZIAŁÓWPoznań, Jeżyce - ul. Kościelna Jeżycka 2Prestiżowa lokalizacja zabytkowa architektura ogromny potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż 85% udziałów w zabytkowej, narożnej kamienicy z początku XX wieku, zlo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 900 000 PLN (4 155 zł/m2)

12
-
2142.07 m2
1910
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15785736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25891314 15785736 NA SPRZEDAŻ ABSOLUTNIE UNIKATOWY, DESIGNERSKI APARTAMENT Z TRZEMA BALKONAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY - UL. PRUSA 16, JEŻYCE, POZNAŃNa sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni ok. 153 m², położony na drugim piętrze w odnowionej, przedwojenn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 369 000 PLN (15 484 zł/m2)

4
-
153 m2
1922
15756782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25273561 15756782 NA SPRZEDAŻ DUŻE, PIĘCIOPOKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KAMIENICY PRZY UL. J.H. DĄBROWSKIEGO 36OBOK KINA RIALTO NA JEŻYCACH - DLA DUŻEJ RODZINY BĄDŹ POD INWESTYCJĘMieszkanie o powierzchni 139 m², usytuowane na drugim piętrze w zadbanej kamien...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 449 000 PLN (10 424 zł/m2)

5
-
139 m2
1940