• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15766468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RezydencjaWiniary|2pok|2balkony|Developerskie|Cisz 25503342 15766468 Luksusowy apartament  2pok. 51,20 m² z 2 balkonami Rezydencja Winiary - PoznańNa sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony w prestiżowej Rezydencji Winiary. To idealna propozycja dla osób poszukujących połączenia nowocze...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

711 680 PLN (13 955 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15695562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje, po kapitalnym remoncie, Łazarz 24104489 15695562 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w klimatycznej kamienicy na poznańskim Łazarzu, przy ul. Kolejowej. To ciekawa propozycja dla osób ceniących połączenie historycznego charakteru z...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 000 PLN (14 265 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15819706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje na wysokim parterze, Łazarz 26589704 15819706 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 31,75 m² zostało wykończone w nowoczesnym standardzie, z poszanowani...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
31 m2
-
15824845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje, balkon + loggia, Podolany 26588106 15824845 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,45 m², położone przy ul. Jasielskiej 5C w dzielnicy Podolany w Poznań. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2023 roku.Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem po...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (15 323 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15648236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ławica- 4 mieszkania, nieskończone możliwości! 23249528 15648236 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460 m², usytuowana na działce o powierzchni 600 m², stanowi doskonałą propozycję ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (7 609 zł/m2)

12
5
460 m2
1986
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15129336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496745 15129336 Nowe mieszkanie dwupokojowe, do własnej aranżacji, Naramowice, stan deweloperskiMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przestronnego balkonu. W lokalu są duże okna, dzięki ...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 352 PLN (14 892 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15860314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182437 15860314 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE KLIMATYCZNE PODDASZOWE MIESZKANIE NA STRYCHU W NAROŻNEJ WYREMONTOWANEJ KAMIENICY PRZY UL. J.H.DĄBROWSKIEGOKOCHANOWSKIEGO NA JEŻYCACHLokal jest aktualnie otwartą przestrzenią, którą można zaaranżować według własnych potrzeb, o ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

533 000 PLN (5 478 zł/m2)

2
-
97.29 m2
1930
15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920