• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
12826407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85854 12826407 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0009), parter, o pow. 75,20 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 28,17 m2, sypialnia 1 o pow. 14,33 m2, sypialnia 2 o pow.10,91 m2, łazienka o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 900 PLN (7 465 zł/m2)

3
-
75 m2
2021
12919955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86208 12919955 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2A.0.02) o pow. 66,02m2, parter, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (24,12 m2), sypialnia 1. (11,60m2), sypialnia 2.(9,56m2), ł...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

389 518 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
66 m2
2019
12826397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 85853 12826397 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 2 pokojowe (DD0448), piętro 4, o pow. 45,85 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,74 m2, sypialnia o pow. 13,31 m2, łazienka o pow. 4,39 m2, komunikacja o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

352 600 PLN (7 836 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15889462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zyskaj 60 tys. zł | 4 pokoje w Centrum | Parking 27851005 15889462 Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej zrewitalizowanej inwestycji Lofty Matejki zostało już tylko 5 ostatn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
63 m2
-
15893127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa poziomy | 89 m² po podłodze | Parking w cenie 27900007 15893127 Zamieszkaj w zrewitalizowanych koszarach z XIX wieku na prestiżowym Grunwaldzie. Szukasz wnętrza z duszą, ale wymagasz nowoczesnych udogodnień i świętego spokoju z parkowaniem? Ten dwupoziomowy loft w Loftach Matejki to ostatni dostępny lokal w budyn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15887523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= 2 pokoje | Parter | Grunwald | 0% prowizji = 27784923 15887523 Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl.M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m² może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To przestrzeń zaprojektowana dla osób, które nie chcą wybierać międz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

384 418 PLN (14 785 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975