• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 737

15851000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27011221 15851000 Niniejsza oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,22m2, z przestronnym balkonem 10m2 na poznańskich Naramowicach przy ul. Maków Polnych. ATUTY OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI: Komfortowa lokalizacja: mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (12 685 zł/m2)

3
1
47.22 m2
2023
15888111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27802099 15888111 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Funkcjonalna hala magazynowo-przemysłowa o powierzchni 1760 m² z dodatkowym budynkiem usługowo-handlowym, zlokalizowana w atrakcyjnej części Poznania Podolany, przy ulicy Obornickiej. Idealna...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15757774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25306643 15757774 Mieszkanie o powierzchni 50,81 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia.Lokal w stanie deweloperskim, bez PCC, do indywidualnej aranżacji, inwestycja gotowa na...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

605 000 PLN (12 100 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15887525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w historycznych koszarach | Bez prowizji 27784924 15887525 Szukasz mieszkania, które oferuje aż trzy ustawne pokoje na 47 metrach?M8 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka to przemyślany układ, który udowadnia, że kompaktowy metraż może iść w parze z pełną swobodą dla każdego domownika. Dwie oddzielne sypialnie ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

658 280 PLN (14 006 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15885070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Płać za 41 m², mieszkaj na 61 m² | Loft 4 m wys. 27716667 15885070 Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji?M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny budynek - tylko 12 mieszkań, co przekłada się na ciszę i spokój...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 304 PLN (10 172 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15884732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne Poddasze | 4 pokoje | w sercu Jeżyc 27710219 15884732 Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11 w urokliwej kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 65.Nieruchomość w licz...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 580 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15886267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Poddasze z potencjałem| 101 m² po podłodze 27751211 15886267 Szukasz klimatycznego mieszkania, które urządzisz po swojemu? A może jesteś inwestorem i szukasz okazji, w której liczby spinają się od pierwszego dnia?Mieszkanie M10 przy Dąbrowskiego 65 to 101,82 m² (po podłodze) dostępne w cenie, która na dzisiejs...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15851824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022312 15851824 ENG VERSION BELOWZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu – Jeżyce, ul. Jackowskiego 3. Lokal usytuowany jest na parterze secesyjnej kamienicy z początku XX wieku, u...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15872607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27498725 15872607 NA SPRZEDAŻ Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 + 90m2 utwardzonej drogi przed domem, która nie jest wliczona w powierz...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
-
140 m2
2025